۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۲:۵۸
کد خبر: ۶۶۰۳۳۲
پ
جنبش الامه لبنان:
جنبش الامه لبنان ضمن دعوت مردم به حفظ آرامش در شرایط کنونی کشور، بر ضرورت تشکیل سریع دولت و مبارزه با غارتگری و فساد تاکید کرد.
به گزارش بین الملل خبرگزاری رسا، جنبش الامه لبنان در بیانیه ای اظهار داشت: اصرار عجیب و مشکوکی برای مداخله پیدا کردن طرف های خارجی در امور کشور وجود دارد و این اصرار از زمان فاجعه انفجار بیروت و به بهانه تجربیات بین الملل در حال رخ دادن است و هدف واقعی آن احیای حضور دوباره نیروهای خارجی در امور لبنان به شمار می رود.
جنبش الامه لبنان اعلام کرد: کسانی که فریاد می زنند و با هدایت و رهبری اعمال خرابکاری را انجام می دهند باید بدانند که در حال خیانت به روح قربانیان و آسیب دیدگان این حادثه هستند؛ زیرا اگر به دنبال حقیقت باشند، باید سکوت کرده و به انتظار کشف واقعیت باشند نه اینکه به اموال عمومی آسیب و وضعیت را بحرانی تر جلوه دهند.
این جنبش در بیانیه خود تصریح کرد: لازم است اقدام سریع و متناسب با واقعیت کشور در مواجهه با تهدایدات و چالش ها در سطح داخلی یا خارجی انجام کیرد تا شاهد یک کشور مستقل و آزدای و یکپارچگی  درآن باشیم. رسیدگی به بحران های اقتصادی و مالی و معیشتی نیز که سبب مشکلات بسیار برای مردم لبنان شده به دلیل سیاسیت های بیرحمانه و جنایتکارانه لیبرال ها است که بیش از سه دهه در این کشور اجرا شده و مردم از آن رنج می برند و ما را به فاجعه فعلی رسانده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص،قومیت‌ها باشد و یا با قوانین کشور و آموزه های دینی مغایرت داشته باشدمنتشر نخواهد شد.
آخرین اخبار
پربازدید
پربحث
پرطرفدارترین