۲۸ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۸
کد خبر: ۶۸۶۱۶۲
پ
مؤسسه انتشارات ذکری به سفارش معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه علمیه، کتاب روش تدریس و کلاس داری تبلیغی با نویسندگی محمد اسماعیلی مبارکه منتشر شد.

به گزارش خبرنگار سرویس کتاب و نشر خبرگزاری رسا، در دنیای معاصر، نیاز به دین و آموزه های آن، بیش از هر زمان دیگر احساس می‌شود و علاقه به دین و مذهبی که بتواند آرامش روحی و روانی را بر فرد و جامعه حاکم کند، هر روز از اقصی نقاط جهان ابراز می‌گردد و با توجه به این نیاز اساسی، سراسری و همگانی ضرورت دارد که تبلیغ معارف اسلام ناب در حدی بسیار گسترده تر از گذشته در دستور کار قرار گیرد. برای تحقق این امر ضرورت دارد، با توجه به مقتضیات زمان در روش‌های انتقال مفاهیم دینی باخوانی دقیقی صورت گرفته، شیوه‌هایی متنوع و جذاب، برای علاقه‌مند نمودن ملت‌ها و اقشار مختلف اجتماعی به آموزه های دینی، تولید و مورد استفاده قرار گیرد.

این کتاب مباحث مربوط به کلاس‏داری تبلیغی را در چهار فصل ارائه نموده است که در فصل اول مبانی نظری تدریس و درفصل دوم  روش تدریس و در فصل سوم روش‏های متداول و فراگیر و در فصل چهارم مهارت‏ها و روش‏های ارائه مفاهیم دینی پرداخته است.

مؤسسه انتشارات ذکری به سفارش معاونت تبلیغ و امور فرهنگی جوزه علمیه، کتاب «روش تدریس و کلاس داری تبلیغی» با نویسندگی محمد اسماعیلی مبارکه منتشر شد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص،قومیت‌ها باشد و یا با قوانین کشور و آموزه های دینی مغایرت داشته باشدمنتشر نخواهد شد.
پرطرفدارترین