۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۴
کد خبر: ۷۱۷۲۶۷
در ادامه اقدامات حمایتی از رژیم صهیونیستی؛

فیس‌بوک صفحه خبرگزاری فلسطینی «وفا» را حذف کرد

فیس‌بوک صفحه خبرگزاری فلسطینی «وفا» را حذف کرد
منابع فلسطینی از حذف صفحه خبرگزاری وفا در فیس‌بوک از سوی مسئولان این شبکه اجتماعی خبر دادند.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری رسا، صفحه خبرگزاری وفا در فیس‌بوک از سوی مسئولان این شبکه اجتماعی حذف شد؛ بنابراین گزارش، فیس‌بوک بدون هر گونه هشداری از قبل اقدام به حذف صفحه این خبرگزاری فلسطینی کرده است.

این در حالی است که در روز‌های اخیر میزان دنبال کنندگان صفحه خبرگزاری وفا در فیس‌بوک به ۱۲۰ هزار نفر رسیده بود و محتوا‌های ارائه شده از سوی این خبرگزاری در فیس‌بوک صد‌ها هزار بازدید می‌خورد.

منابع فلسطینی اعلام کردند که این اقدام فیس‌بوک در ادامه روند حذف محتوای فلسطینی از فضای مجازی رخ داده که با سیاست‌های اعمالی از سوی رژیم صهیونیستی بر مسئولان این شبکه اجتماعی، اجرایی شده است.

فعالان فلسطینی تاکید کرده اند با وجود تلاش رژیم صهیونیستی برای پنهان کردن واقعیت‌ها در مساله فلسطین، همچنان به فعالیت‌های رسانه‌ای خود در راستای افشای جنایات صهیونیست‌ها ادامه می‌دهند.

پیش از این منابع فلسطینی در گزارشی آماری اعلام کرده بودند که صهیونیست‌ها از ابتدای سال ۲۰۲۲ تا پایان ماه ژوئن (شش ماه نخست سال) ۴۲۵ مورد فعالیت خبرنگاران فلسطینی در فضای مجازی را محدود کرده اند. همچنین در فضای رسانه‌ای در همین مدت، ۹۷ درصد از فعالیت‌های رسانه‌ای خبرنگاران فلسطینی با محدودیت‌های انتشار، دسترسی و یا مشاهده از سوی مخاطبان روبرو است./۹۸۸/

ارسال نظرات