واکنش رسانه های صهیونیستی به ترور شهید صیادخدایی
لفاظی رسانه های رژیم صهیونیستی پس از ترور شهید مدافع حرم در تهران آغاز شد و ادعاهایی در زمینه اشراف اطلاعاتی این رژیم مطرح کردند که در تناقض با یکدیگر قرار دارند.
اغلب مردم آمریکا از وضعیت بد اقتصادی ناراضی هستند
نتایج جدیدترین نظرسنجی آسوشیتدپرس-مرکز تحقیقات عمومی نورک نشان می‌دهد که اکثر آمریکایی‌ها از وضعیت بد اقتصادی کشور خود ناراضی و نگران هستند.
ذخایر نظامی کشور‌های اروپایی رو به اتمام است
بورل:
بورل مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با اشاره به کمک‌های نظامی اروپا به کی‌یف گفت: ذخایر نظامی کشور‌های اروپایی رو به اتمام است.
اهمیت سفر رئیسی به عمان از نگاه اندیشکده اروپایی
همزمان با سفر رئیس جمهوری اسلامی ایران به عمان؛
یک اندیشکده اروپایی سفر رئیسی را با توجه به نقش تعیین کننده عمان و قطر در روابط میان خاورمیانه و غرب و در روند مذاکرات با توافق هسته‌ای ایران در وین، سازنده توصیف کرد.
شهرک‌نشینان صهیونیست به «مسجدالاقصی» یورش بردند
ده‌ها نفر از شهرک نشینان صهیونیست امروز دوشنبه با حمایت نظامیان این رژیم به مسجدالاقصی یورش بردند.
تاثیر پذیری کشور‌های همسایه از سیاست حذف ارز ترجیحی در ایران
یکی از دلایلی که اثبات می‌کند با اجرای حذف ارز ترجیحی دست بسیاری از واسطه گران داخلی و خارجی کوتاه شده، افزایش قیمت کالا‌های اساسی در کشور‌های همسایه از جمله ترکیه است.
قصد اهانت به مرجعیت دینی نداشتم
اظهار ندامت رئیس اسبق پارلمان عراق؛
به دنبال اظهارات اخیر المشهدانی که در آن شائبه اهانت به مرجعیت دینی در نجف اشرف احساس شد، این رهبر سیاسی برجسته اهل سنت با اظهار ندامت تصریح کرد که قصد اهانت نداشته است.
تحریم‌های آمریکا علیه ایران غیرقانونی و ناقض حقوق بشر است
گزارشگر ویژه سازمان ملل:
النا دوهان گزارشگر ویژه سازمان ملل گفت: تحریم‌هایی که علیه ایران اعمال شده است از دید شورای حقوق بشر و مجمع عمومی سازمان ملل قابل توجیه نیست.
اسرائیل قادر به از بین بردن برنامه هسته‌ای ایران نیست
اذعان مقام سابق صهیونیست:
«اران اتزیون» نایب رئیس سابق شورای امنیت داخلی رژیم صهیونیستی گفت: «بیشتر مردم اسرائیل می‌دانند که اسرائیل به تنهایی نمی‌تواند توانمندی هسته‌ای ایران را از بین ببرد.»
پرطرفدارترین