نبوی: رأی دهندگان به دولت ناکارآمد نمی‌توانند حاکمیت را متهم کنند
فتنه خاکستری (۴۹)
معاون تبلیغ حوزه‌های علمیه به تلاش خوئینی‌ها و اصلاح‌طلبان برای روی کارآمدن دولت ناکارآمد روحانی اشاره کرد و گفت: رأی دهندگان به چنین فردی نباید حاکمیت را متهم کنند.
کارنامه سیاه خوئینی‌ها / از خیانت به شهید بهشتی تا حمایت بنی‌صدر
فتنه خاکستری (۴۷)
استاد درس خارج حوزه با بیان اینکه جایگاه خوئینی‌ها در قعر جهنم است، گفت: می‌خواهند طایفه خود را نجات دهد، اما این‌ها قابل نجات نیستند، زیرا مردم آگاه و بصیرند و فریب نمی‌خورند.
فرافکنی موسوی خوئینی‌ها با هدف تأثیر بر انتخابات آینده ریاست جمهوری
فتنه خاکستری (۴۵)
عضو هیأت رییسه مجمع عمومی جامعه مدرسین هدف موسوی خوئینی ها را فرافکنی و فرار رو به جلو برای انتخابات آینده دانست و گفت: ناکارآمدی های موجود سیاست جمهوری اسلامی نیست.
سلیمانی: فتنه گران هیچگاه به فکر مشکلات مردم نبوده و نیستند
فتنه خاکستری (۴۴)
دبیر تشکل اساتید حوزه نامه موسوی خوئینی‌ها را گستاخانه و هتاکانه دانست و گفت: فتنه گران هیچگاه به فکر مشکلات مردم نبوده و نیستند.
پیروزمند: تلاش مسؤولان ادوار مختلف برای خنثی کردن رهنمودهای رهبری
فتنه خاکستری (۴۳)؛
حجت الاسلام پیروزمند مقصر اصلی مشکلات مردم را سوء مدیریت و ناکارآمدی دولتمردان عنوان کرد و گفت: در نامه موسوی خوئینی­‌ها ناسپاسی موج می‌زند.
لیالی: نباید به جریان لیبرالی در کشور اعتماد کرد
فتنه خاکستری (۴۲)
حجت الاسلام لیالی، موسوی خوئینی‌ها را نماد فردی فسیل، خسته، پشیمان و استحاله شده در نظام دانست و گفت:نامه اخیر وی نشان داد که نباید به جریان لیبرالی در کشور اعتماد کرد.
عابدینی: آقای خوئینی‌ها چه شده که آواز ابلیس سر می‌دهید؟
فتنه خاکستری (۴۰)
نماینده ولی فقیه در قزوین با انتقاد از نامه موسوی خوئینی ها به رهبر انقلاب گفت: چه شده که بعد از مدتها خاموشی، سکوت و انزوا، خمیازه ای کشیده اید و آواز ابلیس سر می دهید؟
عمده مشکلات و گرانی‌ها ناشی از ضعف عملکرد دولت فعلی است
فتنه خاکستری (۳۹)
نماینده خبرگان با بیان اینکه آقای موسوی خوئینی ها در نامه خود هیچ سخنی از پیشرفت ها و افق روشن انقلاب به میان نیاورده است، گفت: این نامه نوعی فرار رو به جلو است.
اعلام برائت نمایندگان طلاب و فضلا از نامه تفرقه افکن موسوی خوئینی‌ها
فتنه خاکستری (۳۸)
آیا شعارهای غرب زده و عوام فریب همفکران شما نبود که مسیر تفکر انقلابی را به سمت عملکرد لیبرالی تغییر داد؟ آیا دست این دولت ها بسته بود؟
آخرین اخبار
پربازدید
پربحث
پرطرفدارترین