دلیل اصرار به مذاکره بعد از ترور سپهبد سلیمانی چیست؟
دولتهای غربی بعد از ترور سپهبد سلیمانی بار دیگر فشار بر دولت ایران برای از سرگیری مذاکرات را شدت بخشیده‌اند، دلیل این اصرار آنها برای مذاکره چیست؟
مأمور به تکلیف
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از همان ساعات اولیه وقوع سیل، نیروهای خود را عازم مناطق سیستان و بلوچستان و هرمزگان کرده و فعالیت امدادرسانی به مردم را آغاز کرده است. این فعالیت در حالی پیش می‌رود که سپاه با هجمه سنگین عملیات رسانه‌ای دشمن مواجه است.
مذاکره آمریکا با ایران، نسخه تکراری لیبی!
فیلمی که هر ایرانی وطن دوستی باید بارها آن را ببیند تا دریابد در دومینوی طراحی شده توسط امریکا در کدام مرحله قرار داریم و بعد از آن خائنان به کشور را بشناسد.
پارادوکس -2| من بلد نیستم!
رئیس‌جمهور اخیرا در مجمع مدیران بانکی گفت: ما می‌دانستیم یک بخشی از اقتصادمان به سیاست خارجی و دنیا وصل است؛ اگر کسی بگوید من به سیاست خارجی کاری ندارم، من به دنیا کاری ندارم، من کاملا درون‌گرا هستم و اقتصادم همه مشکلاتش را حل می‌کند، بیاید به ما بگوید؛ حالا من بلد نیستم، البته اقتصاددان هم نیستم.
تصاویر هوایی از سیل اخیر در هرمزگان
سیل اخیر در هرمزگان بسیاری از زیرساخت‌های کشاورزی و دامداری شرق این استان را از بین برده است و تمامی دستگاه‌های اجرایی در حال امدادرسانی به مردم هستند.
غیر دیپلماتیک مثل انگلیس...
به نظر می‌رسد نباید از کنار ماجرای حضور سفیر انگلیس در تجمع غیرقانونی شنبه شب به‌سادگی گذشت، باید انگلیس و دیپلمات‌هایش پاسخ متناسب با این اقدام زشت و غیرقانونی دریافت کنند.
ترکیبی از سخنان سردار حاجی‌زاده و فیلم «بادیگارد»
ترکیبی جالب از اظهارات سردار حاجی‌زاده و فیلم سینمایی بادیگارد در رابطه با حوادث اخیر را ببینید.
تظاهرات مسلمانان در بلژیک در خون‌خواهی سردار سلیمانی
مسلمانان و جمعی از مردم بلژیک در بروکسل در مقابل سفارت آمریکا در اعتراض به جنایات جنگی علیه فرماندهان مقاومت تظاهرات کردند و شعارهایی بر علیه آمریکا در قلب اروپا سر دادند.
نوحه خوانی به مناسبت فاطمیه
عزاداران فاطمی به مناسبت مراسم عزاداری ایام شهادت حضرت زهرا (س) به صورت دسته جمعی به نوحه خوانی پرداختند.
قبلی۴بعدی