جزییات عزاداری‌های محرم امروز معلوم می‌شود
اولین جلسه کمیته طراحی الگوی هیأت در محرم با حضور وعاظ و مداحان سرشناس و نمایندگانی از وزارت بهداشت و سازمان تبلیغات اسلامی، امروز برگزار می‌شود.
واقف زنجانی سهام یک میلیاردی خود را وقف کرد
واقف ۶۰ ساله زنجانی سهام یک میلیاردی بورس خود را وقف هزینه در ایام فاطمیه، ایام محرم، اعیاد شعبانیه، عید غدیر و اربعین حسینی و هزینه‌کرد در قبرستان بقیع کرده است.
اعلام برنامه‌های حرم مطهر شاهچراغ در دهه امامت و ولایت
معاون فرهنگی و تبلیغات اسلامی حرم مطهر شاهچراغ (ع) ویژه برنامه‌های دهه ولایت و عید سعید غدیر در سومین حرم اهل بیت (ع) را اعلام کرد.
تصاویر هوایی از حال و هوای حاجیان در مکه مکرمه + فیلم
به تازگی تصاویر هوایی از طواف غریبانه حاجیان در مناسک حج تمتع امسال در فضای مجازی منتشر شده است.
آداب سوگواری در اضطرار کرونا
هنوز وضعیت ابتلا به کرونا در بسیاری از شهر‌ها قرمز است و ستاد مقابله با کرونا برگزاری تجمعات را در بسیاری از شهر‌ها ممنوع اعلام کرده است.
عیادت خادمان مسجد مقدس جمکران از بیماران بیمارستان‌های خوزستان
در آستانه عید سعید غدیر خدام مسجد مقدس جمکران از بیماران بستری در بیمارستان‌های خوزستان عیادت کردند.
سانسور کنید!
یادداشت؛
بخشی از این مشکلات اقتصادی کشور، به دلیل تحریم‌های ظالمانه‌ای است که به گفته مقامات آمریکایی، اگر علیه هر کشور دیگری وضع شده بود، دوام نمی‌آورد.
نگاهی به اقدامات و تجارب حرم امام حسین در مقابله با بیماری کرونا
حرم امام حسین(ع) اسفندماه سال قبل در نخستین هفته‌های شیوع کرونا، زائر سرای سید الاوصیاء را که در مسیر بغداد به کربلا در اختیار وزارت بهداشت عراق قرار داد.
حاجت گرفتن در عید غدیر | اعمال شب و روز عید غدیر
امام جعفر صادق ـ علیه‌السّلام ـ فرمودند: «کسی که این نماز را بخواند ثواب صدهزار حج و صدهزار عمره را می‌برد و هر حاجتی از خدا درخواست کند، خداوند آن را برآورده می‌سازد».
قبلی۲بعدی