پاسخ رهبر انقلاب به استفتائی دربارۀ خمس بیمه بیکاری
رهبر معظم انقلاب در پاسخ به سؤالی درباره خمس بیمۀ بیکاری فرمودند: اگر پول دریافتی ناشی از پرداخت حق بیمه توسط بیمه گذار باشد مانند بیمه جبران خسارت، درآمد است و خمس دارد.
نگذاریم حرم جمهوری اسلامی از بین برود
صفحه توئیتری منتسب به شهید حاج قاسم سلیمانی، به مناسبت روز جمهوری اسلامی، پستی منتشر کرد.
مخالفان جمهوری اسلامی خواهان ۳۴ نوع حکومت در ایران بودند
غلامرضا خارکوهی تاریخ‌نگار گفت: علی‌رغم جنگ روانی گسترده دشمنان انقلاب اسلامی، در رفراندوم سال ۵۸، بیش از ۲۰ میلیون نفر به جمهوری اسلامی رأی «آری» دادند و تنها ۱۴۰ هزار نفر رأی «نه» به صندوق‌ها انداختند.
در مساجد بسته شد، چرا مأذنه‌ها خاموش‌ است؟
چرا هنگام اذان، تمام مساجد، قبل و بعد از اذان به غیر از تلاوت قرآن، مناجات‌هایی را به زبان‌های فارسی و عربی پخش نمی‌کنند؟ مگر پخش مناجات و راز و نیاز و دعا از گلدسته‌های مسجد هم موجب شیوع کرونا می‌شود؟
شفافیت ایران در موضوع کرونا غیرقابل انکار است
تحلیل‌گر اسپانیایی:
تحلیل‌گر اسپانیایی بر ضرورت عدم تاثیرگذاری تحریم‌ها بر دسترسی مردم ایران به تجهیزات پزشکی تاکید کرد و گفت: دولت ایران در وضعیت شیوع کرونا شفاف عمل کرده است و این غیرقابل انکار است.
موج جدید کرونا پاییز امسال آمریکا را هدف می‌گیرد
رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری‌های عفونی آمریکا اعلام کرد که پاییز امسال موج جدیدی از ویروس کرونا، ایالات متحده آمریکا را هدف قرار می‌دهد.
از ائتلاف زیستی ــ سیاسی با کرونا خارج شوید!
یادداشت؛
آقای قادری! به جای ائتلاف با ویروس‌های موسمی وفصلی؛ در سیل وزلزله، انهدام پمپ‌های بنزین و نحوست کرونا ونیز نحوه‌ی فراخوان‌های تجزیه طلبانه، یکبار هم شده به پرستاران، پزشکان، گروه‌های جهادی دراقصی نقاط ایران بپیوندید!
اصلاح قوانین لازمه تحقق جهش تولید
یادداشت؛
اگر از همان سال‌های اولیه به توصیه‌های مقام معظم رهبری توجه بیشتری مبذول می‌شد و اقتصاد به سمت اتکا به تولید ناخالص داخلی معطوف می‌شد، هرگز با فشار‌های اقتصادی که امروز با آن‌ها درگیر هستیم، مواجه نمی‌شدیم.
کمیته اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت کرونا: ۱۳ فروردین در خانه بمانید
کمیته اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا در سومین اطلاعیه خود آورده است: پلیس به عنوان ضابط قوه قضائیه موظف به اعمال قانون در مورد آن بخش از افرادی است که به هر دلیل به توصیه‌ها توجه ننموده و با خطر انداختن سلامت مردم در مسیر مدیریت و پیشگیری اخلال ایجاد می‌نمایند.
قبلی۴بعدی