۲۳ میلیون خانوار یارانه بگیر، اعتبار یک میلیون تومانی دریافت می‌کنند
روحانی:
رییس جمهور اعلام کرد: یک اعتبار یک میلیون تومانی در اختیار 23 میلیون خانوار یارانه بگیر قرار می گیرد که اقساط آن نیز از یارانه خانوارها کم خواهد شد.
تقدیر روحانی از دستاورد اندیشمندان و تولیدکنندگان کشور در مقابله با کرونا
رییس جمهور دستاوردهای دانشمندان، نخبگان علمی، تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی در حوزه مقابله و پیشگیری از کرونا را مغتنم و قابل توجه دانست و از این تلاشها قدردانی کرد.
بازدید رییس جمهور از نمایشگاه دستاورد‌های داخلی حوزه مقابله با بیماری کرونا
رییس جمهور، از نمایشگاه دستاوردها و توانمندی های وزارتخانه های صمت و دفاع و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در حوزه مقابله و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا بازدید کرد.
نامه منتخبان مجلس یازدهم به رهبر انقلاب با عنوان جهش تولید به ۲۱۷ امضا رسید
اسامی منتخبان مجلس یازدهم در نامه‌ای به رهبر انقلاب به ۲۱۷ امضا رسید و آنها متعهد شدند از ظرفیت‌های تقنینی و یظارتی برای تحقق شعارسال در مجلس آینده را فراهم کنند.
مجلس سه‌شنبه جلسه علنی دارد | برگزاری جلسه رأی اعتماد به وزیر کشاورزی
مصری:
نایب‌رییس مجلس با اعلام اینکه مجلس سه‌شنبه جلسه علنی دارد گفت: نشست رای اعتماد به وزیر جهاد کشاورزی چهارشنبه برگزار می‌شود.
تصمیمات جدید ستاد مبارزه با کرونا درباره زمان و شکل فعالیت کسب و کار‌ها
رییس‌جمهور اعلام کرد که کسب و کارهای کم ریسک از ۲۳ فروردین در استان‌ها می‌توانند فعالیت خود را با مراعات پروتکل‌های بهداشت و درمان آغاز کنند.
طرح فاصله‌گذاری اجتماعی با تبدیل به فاصله‌گذاری هوشمند ادامه خواهد یافت
روحانی:
رییس‌جمهور به بررسی میزان تاثیر اجرای مرحله دوم طرح فاصله گذاری اجتماعی پرداخت و گفت: طرح فاصله‌گذاری اجتماعی با تبدیل به فاصله‌گذاری هوشمند ادامه خواهد یافت.
وزیر بهداشت از کمک بسیجیان به طرح ملی مبارزه با کرونا قدردانی کرد
سعید نمکی طی نامه‌ای به سردار سلیمانی از کمک‌های سازمان بسیج مستضعفین و زحمات جهادی بسیجیان در اجرای طرح بسیج ملی مبارزه با ویروس کرونا تشکر کرد.
گزارش کرونایی دولت و بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی
دستورکار اولین جلسه مجلس در سال ۹۹؛
گزارش وزرای بهداشت و کشور و رییس سازمان برنامه و بودجه با موضوع مقابله با ویروس کرونا مهم‌ترین موضوعات اولین نشست مجلس در سال ۹۹ و در غیاب علی لاریجانی است.
قبلی۲بعدی