مجلس و دستگاه قضا پیگیر مشکلات و حقوق کارگران هستند
حجت الاسلام ذوالنور در گفت‌وگو با رسا:
رییس کمیسیون امنیت ملی با اشاره به مشکلات کارگران و عدم پرداخت دستمزد آنان، گفت: مجلس و دستگاه قضا پیگیر حقوق کارگران بوده و به دنبال رفع مشکلات هستند.
مجلس در جهت توسعه هنر گام بردارد
زاکانی:
رییس مرکز پژوهش‌های مجلس تأکید کرد که کمیسیون فرهنگی مجلس در جهت رونق و توسعه هنر در ابعاد مختلف و بهره گیری و کیفیت بخشی به آن گام بردارد.
برای کمک به مجروحین حادثه انفجار در بیروت آماده اعزام کادر درمانی هستیم
امیر حاتمی:
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در تماس تلفنی با وزیر دفاع لبنان در خصوص واقعه اسفناک انفجار در بندر بیروت وچگونگی کمک رسانی به حادثه دیدگان گفت‌وگو کرد.
اظهارنظر قالیباف درباره دستاوردهای مصوبه اخذ مالیات از خانه‌های خالی
رییس مجلس درتوئیتی نوشت: طرح «مالیات بر خانه‌های خالی» نهایی شد تا محتکرانی که خانه‌هایشان رابا هدف افزایش قیمت‌ها عرضه نمی‌کردند، مجبور به تغییر این رویۀ غیرانسانی شوند.
دستورالعمل مراسم عزاداری محرم نهایی شد
معاون وزیر کشور:
معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور با بیان اینکه دستورالعمل مراسم عزاداری محرم نهایی شد، گفت: این دستور العمل امروز برای اجرا به سراسر کشور ابلاغ خواهد شد.
آقای روحانی نگذارید با بورس همچون مؤسسات اعتباری بر سر مردم کلاه برود
حجت الاسلام سلیمی:
عضو هیأت رییسه مجلس گفت: آقای روحانی! حواستان به بورس باشد؛ نگذارید کلاهی در مورد موسسات اعتباری بر سر کشور و مردم رفت دوباره اینجا هم اتفاق بیفتد.
اخذ مالیات از خانه‌های خالی در مجلس تصویب شد
نمایندگان مجلس در جلسه علنی ودر جزئیات طرح اصلاح ماده ۵۴ مکرر قانون مالیات های مستقیم که در راستای اخذ مالیات از خانه های خالی است را بررسی کرده و آن را به تصویب رساندند.
قانون مالیات بر خانه‌های خالی مانع احتکار مسکن می‌شود
قالیباف:
رییس مجلس با بیان اینکه در قانون مالیات برخانه‌های خالی به دنبال این هستیم مسکن «احتکار» نشود، گفت: قصد داریم خانه‌ای که از سرمایه کشور ساخته شده در سفته بازی قرار نگیرد.
تشکیل کمیته مشترک مجلس و بانک مرکزی برای کنترل نرخ ارز
علیزاده خبر داد؛
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس از تشکیل کمیته مشترک قوه مقننه و بانک مرکزی برای کنترل نرخ ارز خبر داد.
قبلی۲بعدی