طرح فاصله‌گذاری اجتماعی از بامداد هشتم فروردین آغاز می‌شود
ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا مستقر در وزارت کشور در مورد آغاز اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی تاکید کرد صرفا افراد بومی ساکن هر شهر مجاز به ورود به آن شهر هستند.
سپاه همه امکانات خود را برای کمک به مردم بسیج کرده است
لاریجانی:
رییس مجلس با بیان این که سپاه همه امکانات خود را برای کمک به مردم بسیج کرده است، گفت: سپاه پاسداران در سخت‌ترین شرایط کنار مردم بوده و مجاهدانه اقدام کرده است.
۷۵هزارمیلیارد تومان تسهیلات دراختیار کار‌های آسیب دیده ازکرونا قرار می‌گیرد
روحانی در جلسه ستاد اقتصادی دولت:
رئیس جمهور رو در جلسه ستاد اقتصادی دولت اعلام کرد که دولت برای آن دسته از کسب و کارهایی که بر اثر شیوع بیماری کرونا آسیب دیده اند، تسهیلات ارزان قیمت در نظر گرفته است.
قدردانی معاون اول رییس جمهور از همراهی مؤثر حوزه و علما در مقابله با کرونا
جهانگیری با قدردانی از همراهی حوزه و علما در مقابله با کرونا گفت: علما و مراجع نشان دادند که سلامت مردم برای آنها بسیار مهم است و با تدبیر و عقلانیت راهگشایی کردند.
پمپئو وزیر نفرت است نه وزیر خارجه
ظریف:
وزیر خارجه کشورمان در واکنش به اظهارات وزیر خارجه آمریکا تاکید کرد که پمپئو حتی در چنین شرایطی هم دست از دروغ برنمی‌دارد.
طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در راستای صیانت از سلامت و امنیت مردم است
وزیر کشور:
وزیر کشور با بیان اینکه مرکز ثقل و قدرت واقعی اجرای طرح طرح فاصله‌گذاری اجتماعی، مردم هستند، گفت: اجرای طرح در راستای صیانت از سلامت و امنیت مردم است.
جهش اقتصادی سیاست مورد نیاز کشور است
جهانگیری:
معاون اول رییس جمهور بر هدف گذاری همه بنگاه‌ها در سال ۹۹ برای جهش اقتصادی تاکید کرد و گفت: جهش تولید، سیاست مورد نیاز کشور است و باید تبدیل به برنامه‌های اجرایی شود.
بررسی طرح جامع سیاست‌های کلان در رابطه با تبعات اقتصادی کرونا
در ششمین جلسه کارگروه مدیریت تبعات اقتصادی کرونا طرح جامع سیاست‌های کلان در رابطه با تبعات اقتصادی این ویروس مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
نامه وزیر بهداشت به علی لاریجانی برای ادامه تعطیلی مجلس
وزیر بهداشت در نامه‌ای به علی لاریجانی از وی خواست برای پیش‌گیری از شیوع ویروس کرونا تعطیلی مجلس شورای اسلامی ادامه یابد.
قبلی۳بعدی