پیام تسلیت رییس مرکز خدمات حوزه در پی ارتحال آیت الله کریمی
رییس مرکز خدمات حوزه های علمیه از مرحوم آیت الله کریمی به عنوان یار امام و رهبری یاد و از مجاهدت های خالصانه آن عالم فقید تجلیل کرد.
خانم داودی بانویی در طراز انقلاب بود
مدیر حوزه های علمیه خواهران:
مدیر حوزه های علمیه خواهران گفت: خانم داوودی شخصیتی ولایتمدار و بصیر و در طراز انقلاب بود و جهت گیری های انقلاب را می دانست.
شعبان ماه امید و نشانه روشنی آینده است | عبادت غایت خلقت است
حجت الاسلام والمسلمین راشد یزدی در گفت‌وگو با رسا:
استاد درس اخلاق حوزه با بیان اینکه غالب موالید اهل بیت(ع) در ماه شعبان است، گفت: شعبان ماه امید و نشانه روشنی آینده است، بنابراین نباید شرایط فعلی ما را به وحشت بیاندازد.
مروری بر مهم ترین اعمال ماه شعبان | سفره رحمت الهی در شعبان پهن است
حجت الاسلام والمسلمین همتیان در گفت‌وگو با رسا مطرح کرد؛
استاد درس اخلاق حوزه قرائت صلوات شعبانیه، مناجات شعبانیه، روزه، استغفار و احیاء را از جمله اعمال شعبان دانست وگفت: در این ماه با دعا و تضرع زمینه رفع بلا را فراهم کنیم.
ماه شعبان در تقرب به خدا و استجابت دعا خصوصیت ذاتی دارد
حجت الاسلام والمسلمین طائب:
استاد درس خارج حوزه با تأکید بر اینکه ماه شعبان در تقرب به خدا و استجابت دعا خصوصیت ذاتی دارد، گفت: در این ایام به طور ویژه باید به منجی عالم بشریت متوسل شویم.
گزارشی از خدمت رسانی طلاب بسیجی تیپ امام صادق در ایام کرونایی
در گفت‌وگو با رسا مطرح شد؛
حجت الاسلام رفیعی با بیان اینکه بسیجیان همواره برای خدمت رسانی حاضرند، گفت: تعدادی از همکاران ما به دلیل حضور در مناطق کرونایی برای خدمت، جان خود را از دست داده اند.
فلسفه بلایا و مصائب | ماه شعبان بهترین زمان توبه
آیت الله توکل در گفت‌وگو با رسا مطرح کرد؛
استاد درس اخلاق حوزه با بیان اینکه بلاها و مصائب به دلیل اعمال خود ما است، گفت: ما هرآنچه بکاریم درو می کنیم اما در ماه شعبان می توانیم بلاها را از خود و جامعه رفع کنیم.
درک ماه شعبان مقدمه رسیدن به بلندای قله رمضان است
استاد حوزه علمیه قم:
حجت الاسلام جوشقانیان با تأکید بر این که درک ماه شعبان مقدمه رسیدن به بلندای قله رمضان است، گفت: در این ماه نباید از صدقه دادن، دعا و استغفار جهت رفع مشکلات، غافل باشیم.
لزوم بهره گیری از فیوضات ماه شعبان برای دفع بلایا
حجت الاسلام والمسلمین نظری‌منفرد مطرح کرد؛
استاد درس خارج حوزه شعبان را ماه شادی و سرور اهل بیت(ع) دانست و با اشاره به برخی از اعمال وارد شده در این ماه بر لزوم بهره گیری از فیوضات آن برای دفع بلایا تأکید کرد.
قبلی۲بعدی