جریان مدیریت، مبدأ تغذیه جامعه است
جلسه بیست و پنچم تفسیر سوره مائده؛
آیت الله علم الهدی در تفسیر اجتماعی آیه 3 سوره مائده بیان می شود که در هر جامعه ای جریان مدیریت جامعه مبدأ تغذیه جامعه است.
دوران قرنطینه در حرم مطهر رضوی چگونه گذشت؟
آموزش‌های بهداشتی، توزیع غذای متبرک در بیمارستان‌های کشور و مرمت و ترمیم صحن ها و رواق ها از جمله فعالیت ها در دوران قرنطینه حرم رضوی است.
با پذیرش ولایت خدا دین کامل می شود
جلسه بیست و چهارم تفسیر سوره مائده؛
آیت الله علم الهدی گفت: اسلام وقتی مورد تأیید خدا است که مردم حاکمیت الله را در زندگی اجتماعی خود قبول کنند و آن روزی که اکمال دین و نعمت است.
رویکرد آستان قدس رضوی حمایت و تقویت تشکل‌های مردمی است
حجت الاسلام والمسلمین مروی:
تولیت آستان قدس رضوی گفت: رویکرد آستان قدس تقویت تشکل‌های مردمی است، ما به دنبال تصدی‌گری نیستیم بلکه تقویت و حمایت از تشکل‌های مردم نهاد برنامه ما است.
رضایت خداوند در گرو رضایت پیامبر اكرم و ائمه اطهار
شرح دعای روز بیست و چهارم ماه مبارک رمضان؛
آیت الله شیرازی درتبیین دعای روز بیست و چهارم رمضان از رضایت خدا و ارتباط آن با رضایت پیامبر و ائمه(ع) از انسان سخن گفت و به مسئله توفیق اطاعت و بندگی و ترک معصیت پرداخت.
فضیلت های حضرت علی و ضرورت الگو گرفتن از سیره علوی در زندگی
رییس مرکز فقهی تبلیغی جوادالائمه مطرح کرد؛
حجت الاسلام تقوی با اشاره به فضیلت های امیرالمومین(ع)، گفت: ما باید در حد توان خصوصیات این حضرت را سرلوحه زندگی خود قرار دهیم.
انتشار فراخوان مسابقه قصه‌گویی «قصه‌های آسمانی»
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان‌ رضوی گفت: فراخوان مسابقه «قصه‌های آسمانی» همزمان با ماه مبارک رمضان در فضای مجازی منتشر می‌شود.
مسلمان تابع دین دربرابر استکبار می ایستد
جلسه بیست و سوم تفسیر سوره مائده؛
آیت الله علم الهدی گفت: دنیا با مسلمانان اگر تابع آن ها باشند مشکلی ندارند، آن ها با اساس دین مشکل دارند چون مسلمانان تابع دین و معارف دینی در برابر استکبار می ایستند.
شستشوی آلودگی ها و پاکیزگی از عیوب با تقوای قلبی
شرح دعای روز بیست و سوم ماه مبارک رمضان؛
آیت الله شیرازی در تبیین دعای روز بیست و سوم رمضان به بحث آلودگی حاصل از گناه و رفع آن پرداخت و ضمن توصیه به پاكيزه گى از عیوب، پیرامون تقوای قلبی سخن گفت.
قبلی۴بعدی