شستشوی آلودگی ها و پاکیزگی از عیوب با تقوای قلبی
شرح دعای روز بیست و سوم ماه مبارک رمضان؛
آیت الله شیرازی در تبیین دعای روز بیست و سوم رمضان به بحث آلودگی حاصل از گناه و رفع آن پرداخت و ضمن توصیه به پاكيزه گى از عیوب، پیرامون تقوای قلبی سخن گفت.
تابع اهل بیت باشیم از مشکلات با آرامش عبور می کنیم
سخنران حرم رضوی؛
سخنران حرم رضوی گفت: اگر سیره اهل بیت(ع) را الگوی زیبایی هستند، اسوه خود قرار دهیم و توجه به خدا داشته باشیم، همه مسیر زندگی را با موفقیت و سلامت طی می کنیم.
عوامل جلب و سلب برکات الهی
شرح دعای روز بیست و دوم ماه مبارک رمضان؛
آیت الله شیرازی در تبیین دعای روز بیست و دوم رمضان به فضل و عدل الهی اشاره کرد و عوامل سلب و جلب برکاتش را مطرح و از اسباب رضایت الهی سخن گفت.
توزیع بیش از ۲۳ هزار بسته مواد غذایی از ابتدای شیوع ویروس کرونا
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی خبر داد؛
حجت الاسلام والمسلمین احمدزاده گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تا کنون ۲۳ هزار و ۴۷۲ بسته مواد غذایی میان نیازمندان توزیع شده است.
مقصود از روز اکمال دین و ناامیدی کفار از اسلام در تفسیرهای مختلف
جلسه بیست و دوم تفسیر سوره مائده؛
آیت الله علم الهدی با اشاره به آیه ۳ سوره مائده به تبیین نظرات مختلف در مورد روز اکمال دین و ناامیدی کفار از اسلام پرداخت.
رفتار نیروی انتظامی در قبال حوادث اخیر، ارزشی بود
آیت الله علم الهدی:
امام جمعه مشهد گفت: رفتار نیروی انتظامی در قبال بسته شدن درهای اماکن متبرکه به علت ویروس کرونا، نشان دهنده مهربانی و عظمتش بود.
امام علی با عملیات روانی دشمن کنار گذاشته شدند
آیت الله علم الهدی:
امام جمعه مشهد گفت: مردم، امام علی (ع) را با عملیات روانی دشمن کنار گذاشتند و مسیر رهبری امت که در تداوم وحی بود، منحرف شد.
مخالفت با نفس برای کسب رضای الهی و بستن راه های نفوذ شیطان
شرح دعای روز بیست و یکم ماه مبارک رمضان؛
آیت الله شیرازی در تبیین دعای روز بیست و یکم ماه مبارك رمضان به ضرورت مخالفت با هوای نفس و در نتیجه کسب رضایت الهی اشاره کرد و از راه های نفوذ شیطان در انسان سخن گفت.
نقش ولایت و رهبر دینی در ناامیدی کفار
جلسه بیست و یکم تفسیر سوره مائده؛
آیت الله علم الهدی گفت: اگر مدیریت اجتماعی و رهبری نصب شده از طرف خداوند باشد، آن روز دین خدا کامل شده و کافران ناامید می شوند.
قبلی۵بعدی