ژست دلسوزانه مقامات آمریکایی در خصوص ملت ایران فریبکاری است
امام جمعه رامسر:
حجت الاسلام تقی پور به دروغ گویی و فریبکاری دولتمردان آمریکایی در روز‌های اخیر اشاره کرد و گفت: ملت ایران با وحدت و همبستگی از این شرایط موجود عبور خواهند کرد.
فرزند آیت الله کوهستانی درگذشت
حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ محمد اسماعیل کوهستانی، مسؤول مدرسه علمیه آیت الله کوهستانی(ره) کوهستان بهشهر و فرزند برومند آیت الله کوهستانی(ره) درگذشت.
حرکت منسجم ملت ایران هیمنه پوشالی قدرت‌های حقیر و پست را درهم کوبید
نماینده ولی فقیه در مازندران:
نماینده ولی فقیه در مازندران با صدور پیامی سخنان دو تن از مسؤولان دولت آمریکا علیه ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) را محکوم کرد.
قوی شدن راه مقابله با آمریکا است
امام جمعه بابل:
حجت الاسلام والمسلمین روحانی راه مقابله با آمریکا را قوی شدن از جهت علمی، اقتصادی، نظامی و سیاسی دانست.
تلاش گروه های جهادی روند ریشه کنی بیماری کرونا را تسریع می کند
حجت الاسلام جباری:
امام جمعه بهشهر با اشاره به تلاش شبانه روزی گروه های جهادی در خدمات رسانی به مردم و کادر درمانی، تداوم این روند را موجب ریشه کن شدن بیماری کرونا در کشور دانست.
ملت بزرگ ایران فریب نمایش‌های دروغین آمریکایی ها را نخواهد خورد
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران:
حجت الاسلام صادقی با بیان این که ملت ایران فریب نمایش‌های دروغین آمریکا را نخواهند خورد، گفت: این ملت به خوبی می‌داندپشت این نمایش دروغین انسانی چه نقشه‌ شومی نهفته است.
تشکیل گروه جهادی شهدای طلاب قائمشهر
حجت الاسلام خوبانی خبر داد؛
حجت الاسلام خوبانی از تشکیل گروه جهادی شهدای طلاب قائمشهر به منظور انجام احکام شرعی بر روی اموات کرونایی این شهرستان خبر داد.
خدمات رسانی گروه های جهادی به مردم، ارزشمند و ستودنی است
امام جمعه بابل:
امام جمعه بابل با اشاره به حضور گسترده گروه های جهادی برای خدمات رسانی به مردم، این حضور پررنگ را بسیار ارزشمند و ستودنی دانست.
حضور پررنگ طلاب جهادی در عرصه خدمت رسانی، مایه دلگرمی مردم است
حجت الاسلام قلی پور:
امام جمعه بابلسر به حضور پررنگ طلاب جهادی در خدمات رسانی به مردم و همچنین کادر بیمارستانی اشاره کرد و گفت: جامعه حوزوی در این روزهای سخت بسیار اثرگذار عمل کردند.
قبلی۲بعدی