انقلاب اسلامی با الگوی امام راحل با شتاب به پیش می رود
عضو هیأت رییسه مجلس:
عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: جمهوری اسلامی ایران در دهه سوم عروج غمبار امام روح الله همچنان با الگوی رهبری معمار کبیر انقلاب به حرکت پرشتاب خود ادامه می‌دهد.
امام خمینی با پیروزی انقلاب، عزت و کرامت را به ملت ایران هدیه داد
حجت الاسلام طبرسی:
معاون تهذیب حوزه علمیه مازندران با بیان این که امروز هرچه داریم به برکت ولایت و رهبری است، گفت: امام خمینی(ره) با پیروزی انقلاب، عزت و کرامت را به ملت ایران هدیه داد.
انقلاب امام حرکتی پیامبر گونه بود / ما سربازان امام هستیم
امام جمعه اهل سنت گمیشان:
امام جمعه اهل سنت گمیشان، گفتمان امام راحل را گفتمان اسلام ناب محمدی دانست و گفت: در این گفتمان اعتماد به وعده الهی و بی اعتمادی به قدرت استکبار جهانی وجود دارد.
اندیشه های امام خمینی، دنیا را از سیطره آمریکا و صهیونیسم رهایی بخشید
حجت الاسلام یوسف پور:
حجت الاسلام یوسف پور با اشاره به این که گفتمان امام خمینی(ره) امروز در دنیا گسترش یافته است، گفت: اندیشه های امام خمینی، دنیا را از سیطره آمریکا و صهیونیسم رهایی بخشید.
وجود فاصله طبقاتی در کشور، زیبنده جامعه اسلامی نیست
نماینده ولی فقیه در مازندران:
حجت الاسلام والمسلمین محمدی لائینی با انتقاد از افزایش فاصله طبقاتی در جامعه بر ضرورت تلاش و هم افزایی بخش های مختلف کشور به منظور برون رفت از این مسأله تاکید کرد.
رهبر انقلاب، شجاعانه و سیاستمدارانه در مقابل زیاده خواهی دشمنان ایستاده اند
امام جمعه بندرترکمن:
امام جمعه بندرترکمن بر ضرورت تداوم آرمان‌ها و ارزش‌های امام راحل تأکید کرد و گفت: مقام معظم رهبری نیز امروز شجاعانه و سیاستمدارانه در مقابل زیاده خواهی دشمن ایستاده اند.
پیام مشترک نماینده ولی فقیه و استاندار مازندران به مناسبت ۱۴ و ۱۵ خرداد
نماینده ولی فقیه و استاندار مازندران در پیامی مشترک، ضمن تسلیت سالروز رحلت جانگداز و ملکوتی امام خمینی (ره)، سالروز قیام ۱۵ خرداد را گرامی داشتند.
بردن آبروی نظام بزرگترین خیانت است
نماینده ولی فقیه در مازندران:
نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان این که همه ما در برابر این نظام مسؤول هستیم، گفت: امروز حفظ نظام اسلامی اوجب واجبات است.
حجت الاسلام عالیشاه مدیر کل کمیته امداد امام خمینی مازندران شد
حجت‌الاسلام بشیر عالیشاه به عنوان مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) مازندران منصوب شد.
۱بعدی