آمار مبتلایان به کرونا در لرستان به ۶۳۷ مورد رسید
نیکبخت:
رییس دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: تاکنون ۶۳۷ نفر در لرستان به بیماری کرونا مبتلا شده اند و از مردم می‌خواهیم همکاری کنند تا زنجیره انتقال قطع شود.
معرفت و شناخت خدا مهم ترین شرط استجابت دعا است
مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه الیگودرز:
مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه الیگودرز دعا را مغز عبادت خواند و گفت: معرفت و شناخت خدا مهم ترین شرط مستجاب شدن دعا است.
تولید روزانه ۱۰ هزار ماسک از سوی بسیج سازندگی لرستان
مسؤول بسیج سازندگی لرستان خبر داد؛
مسؤول بسیج سازندگی لرستان گفت: بسیج سازندگی برای کمک به اشتغال مردم ۳۰ کارگاه خیاطی راه اندازی کرده که این کارگاه‌ها روزانه ۱۰ هزار ماسک مورد نیاز مردم را تولید می‌کنند.
با توجه به جدی بودن تهدید ویروس کرونا، مهم ترین توصیه علمای لرستان به مردم برای مقابله و کنترل این ویروس، ماندن در خانه و همکاری برای قطع زنجیره انتقال کرونا است.
بحران کرونا می تواند زمینه ساز رشد علمی باشد
نماینده ولی فقیه در لرستان:
نماینده ولی فقیه در لرستان به شیوع ویروس کروناو بحرانی که مردم را درگیر خود کرده است اشاره کرد و گفت: این بحران می تواند سبب تولید علم دانشمندان ایرانی و صدور آن باشد.
رفتن به طبیعت فرصتی برای شیوع ویروس کرونا است
امام جمعه پلدختر:
امام جمعه پلدختر گفت: مردم باید در خانه بمانند و از رفتن به طبیعت خودداری کنند چراکه این اقدام سبب شیوع ویروس کرونا خواهد بود.
پیشرفت کشور در زمینه های مختلف نیازمند صبر و استقامت است
مسؤول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه لرستان:
مسؤول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه لرستان صبر و استقامت را لازمه پیشرفت خواند و گفت: با تکیه بر این دو باید در زمینه پیشرفت در عرصه های مختلف گام برداشت.
جهش تولید در صدر برنامه های مسؤولان و دستگاه های اجرایی قرار گیرد
نماینده ولی فقیه در لرستان:
امام جمعه خرم آباد تولید را از مؤلفه های رشد اقتصادی خواند و گفت: جهش تولید برای رشد و پیشرفت اقتصادی ضرورتی انکارناپذیر است.
تهیه ماسک و توزیع محلول ضدعفونی بین مردم
به همت موکب ثارالله الشتر صورت می گیرد؛
نماینده مجمع مردمی مدافعان سلامت لرستان گفت: در قالب قرارگاه شهید قاسم سلیمانی اقدامات چشمگیری در تهیه و توزیع اقلام و بسته های بهداشتی در الشتر صورت گرفته است.
قبلی۲بعدی