جهش تولید، راهبردی برای پیشرفت کشور است
مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان:
مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان جهش تولید را راهبردی برای پیشرفت کشور خواند و گفت: جهش تولید لازمه اشتغال زایی و رشد اقتصادی است.
توزیع محلول ضدعفونی با محوریت حوزه علمیه لرستان در سراسر استان
روحانی جهادی لرستان گفت: محلول ضدعفونی سطوح و موادغذایی با همکاری متخصصین و گروه های جهادی تولید و بسته بندی شده و با محوریت روحانیت و حوزه علمیه استان توزیع می شود.
مردم از سفرهای غیر ضروری پرهیز کنند
نماینده ولی فقیه در لرستان:
نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: مردم تهدید بیماری کرونا را جدی بگیرند و تا حد امکان از سفر غیرضروری پرهیز کنند تا شاهد قطع زنجیره انتقال این ویروس باشیم.
ارائه مشاوره از سوی طلاب برای کاهش استرس بین خانواده ها
معاون فرهنگی مركز تخصصي زينبيه خرم آباد خبر داد؛
فرزانه گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا طلاب مركز تخصصي زينبيه خرم آباد در فضای مجازی برای امیدبخشی بین مردم و با ارائه مشاوره در تلاشند استرس را در جامعه کاهش دهند.
آمار مبتلایان به کرونا در لرستان به ۴۷۰ نفر رسید
رییس دانشگاه علوم پزشکی لرستان:
رییس دانشگاه علوم پزشکی لرستان از افزایش تعداد افراد مبتلا به کرونا در استان خبر داد و گفت: آمار مبتلایان به کرونا در لرستان به ۴۷۰ نفر رسید.
مردم از سفرهای غیرضروری پرهیز کنند
امام جمعه الیگودرز:
امام جمعه الیگودرز با تأکید بر ضرروت عمل به توصیه ها برای مقابله با ویروس کرونا، گفت: مردم باید از سفرهای غیرضروری پرهیز کنند تا جلوی شیوع ویروس کرونا گرفته شود.
تلاش مدافعان سلامت در مبارزه با کرونا یادآور دوران دفاع مقدس است
نماینده ولی فقیه در لرستان:
نماینده ولی فقیه در لرستان با قدردانی از زحمات مدافعان سلامت در رسیدگی به بیماران کرونایی، گفت: تلاش مدافعان سلامت در مبارزه با کرونا یادآور دوران دفاع مقدس است.
مسؤولان به فکر حل مشکل بیکاری جوانان باشند
امام جمعه خرم آباد:
نماینده ولی فقیه در لرستان اصلی ترین مشکل استان لرستان را بیکاری جوانان خواند و گفت: مسؤولان باید در سال جدید گام های استواری در این زمینه بردارند.
فعالیت جهادی ۱۴ طلبه در آرامستان‌های لرستان
سرپرست حوزه علمیه لرستان خبر داد؛
حجت الاسلام موسوی گفت: در راستای رسیدگی به مسائل شرعی افرادی که بر اثر کرونا جان خود را از دست داده اند، ۱۴ نفر از روحانیان داوطلب در آرامستان‌های لرستان فعالیت دارند.
قبلی۳بعدی