تحویل ۴۰۰ واحد مسکونی به مددجویان کمیته امداد کرمان
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان گفت: ۴۰۰ واحد مسکن مددجویی از محل تفاهم نامه ۵ هزار واحدی مسکن مددجویان کمیته امداد با سازمان برنامه و بودجه کشور افتتاح شد.
افتتاح کارگاه‌های تولید ماسک سپاه کرمان
با حضور سردار معروفی فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان، کارگاه‌های تولید ماسک بسیجیان در راستای مقابله با ویروس کرونا در کرمان افتتاح شد.
مردم نکات بهداشتی را رعایت کنند
امام جمعه موقت کرمان:
حجت الاسلام والمسلمین شیخ بهایی با اشاره به ویروس کرونا در کشور، گفت: مردم در خانه‌ها بمانند تا مسؤولان بهداشتی بتوانند ویروس کرونا را در کشور از بین ببرند.
روند آموزش مجازی دانش‌آموزان باید رصد شود
امام جمعه کرمان:
امام جمعه کرمان با بیان اینکه آموزش و پرورش باید برآوردی داشته باشد که آموزش مجازی به چه اندازه موثر است، گفت: زیرساخت‌های آموزش الکترونیکی در تمام استان وجود ندارد.
ضدعفونی معابر و اماکن سیرجان توسط جوانان مسجدی
معابر و اماکن عمومی، مساجد و معابر منطقه سمنگان سیرجان توسط جوانان مساجد این منطقه ضد عفونی و گندزدایی شد.
تأمین ماسک و مواد ضدعفونی درکرمان توسط خیران| توزیع اقلام در مناطق حاشیه‌ای
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس از تامین اقلام مورد نیاز دانشگاه علوم پزشکی کرمان شامل ۲۰۰ هزار ماسک و ۲۰ هزار لیتر مواد ضد عفونی کننده توسط خیرین خبر داد.
اعلام آمادگی حوزه علمیه کرمان برای مقابله با ویروس کرونا
مرکز مشاوره حوزه علمیه کرمان همکاری خود را برای کنترل بیماری کرونا در استان کرمان با دانشگاه علوم پزشکی کرمان اعلام کرد.
کمک رسانی طلاب حوزه علمیه جیرفت و عنبرآباد برای تولید ماسک
حجت الاسلام محمدی با اشاره به این که مقابله با ویروس کرونا وظیفه تمام مردم ایران است، گفت: طلاب حوزه های علمیه جیرفت و عنبراباد تولید ماسک را آغاز کردند.
حاج قاسم ۴۱ سال مدام در هجرت و جهاد بود
سرلشکر سلامی:
فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه حاج قاسم در عشق به ولایت بی‌نظیر بود، گفت: حاج قاسم در جهاد پیشگام بود، توقف نداشت و ۴۱ سال مدام در هجرت و جهاد بود.
قبلی۳بعدی