اعتکاف رجبیه در کرمان لغو شد
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمان با اشاره به شیوع ویروس کرونا و حفظ سلامت عموم جامعه، گفت: برگزاری اعتکاف رجبیه در کرمان لغو و به ماه رمضان موکول شد.
از این بیماری با سرافرازی عبور می‌کنیم
تقدیر امام جمعه کرمان از سربازان خط مقدم مبارزه با بیماری کرونا؛
امام جمعه کرمان با بیان اینکه از سربازان خط مقدم مبارزه با بیماری کرونا و همه دست‌اندرکاران نظام سلامت تقدیر و تشکر می‌کنم گفت: از این بیماری هم با سرافرازی عبور می‌کنیم.
۲۰ هزار خانوار جدید زیرپوشش کمیته امداد کرمان قرار گرفت‌
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان از افزایش خانواده‌های تحت پوشش این نهاد خبر داد و گفت: بیش از ۲۰ هزار خانوار جدید تحت پوشش کمیته امداد استان کرمان قرار گرفت.
اخبار «مهربانی» و «مطالبه‌ای» از وضعیت سفید کرونا در کرمان
کرمان تا امروز همچنان وضعیت سفید خود را در بین استان‌های کشور در ابتلای به کرونا حفظ کرده البته مطالباتی هم مردم از مسؤولان استان و اخذ تصمیماتی در این زمینه دارند.
دعا کردم پسرانم مانند سردار شهید شوند
آرزوی بانوی آمریکایی در جوار مزار حاج قاسم؛
اصالتاً پاکستانی اما ساکن آمریکا بود و آرزوی زیارت مزار حاج قاسم را داشت؛ اینجا آمده بود تا دعا کند دو پسرش مانند سردار شهید شوند.
عزم دستگاه قضائی کرمان در برخورد با محتکران تجهیزات پزشکی
دادستان کرمان گفت: طرح مقابله با محتکران و اخلال‌گران نظام اقتصادی از طریق احتکار و عدم عرضه مواد بهداشتی، ضدعفونی و پیشگیری کننده توسط دستگاه قضائی استان ادامه دارد.
تفکر سکولار تهدیدی برای حوزه های علمیه است
استاد درس خارج حوزه علمیه کرمان:
حجت الاسلام والمسلمین شیخ بهایی با اشاره به خطر سکولار در حوزه های علمیه، گفت: جدایی دین از سیاست از ترفند‌ها و نقشه‌های شوم دشمنان در حوزه‌های علمیه است.
منشور روحانیت چراغی برای پویایی حوزه های علمیه است
امام جمعه ماهان:
حجت الاسلام محمدزاده با اشاره به این که منشور روحانیت نیاز امروز حوزه های علمیه است، گفت: تفکر انقلابی و دوری از جریان های سکولار مهم ترین وظایف طلاب است.
عملی کردن اندیشه های امام و رهبری تنها راه نجات از سکولار شدن حوزه است
مدیر حوزه علمیه شهداد:
حجت الاسلام بذرکار گفت: نشر اندیشه های امام و رهبری وظیفه طلاب است و تنها راه نجات از سکولار شدن حوزه های علمیه عملی کردن اندیشه‌های امام و رهبری است.
قبلی۴بعدی