تفکر سکولار تهدیدی برای حوزه های علمیه است
استاد درس خارج حوزه علمیه کرمان:
حجت الاسلام والمسلمین شیخ بهایی با اشاره به خطر سکولار در حوزه های علمیه، گفت: جدایی دین از سیاست از ترفند‌ها و نقشه‌های شوم دشمنان در حوزه‌های علمیه است.
عملی کردن اندیشه های امام و رهبری تنها راه نجات از سکولار شدن حوزه است
مدیر حوزه علمیه شهداد:
حجت الاسلام بذرکار گفت: نشر اندیشه های امام و رهبری وظیفه طلاب است و تنها راه نجات از سکولار شدن حوزه های علمیه عملی کردن اندیشه‌های امام و رهبری است.
منشور روحانیت امام راحل مبارزه با تفکر سکولار در حوزه است
مدیر حوزه علمیه سفیران حضرت ابوالفضل ماهان:
حجت الاسلام محمدی منشور روحانیت امام(ره) را مبارزه با تفکرسکولار در حوزه دانست وگفت:مسؤولان حوزه توجه داشته تا حوزه نباید با تفکر آمریکا و دشمنان انقلاب و اسلام پیش برود.
اعتکاف رجبیه در ۲۶۰ مسجد استان کرمان برگزار می‌شود
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمان:
حجت‌الاسلام حقانی از آغاز ثبت‌نام اعتکاف رجبیه از پنجم اسفند در کرمان خبر داد و گفت: اعتکاف امسال در ۲۶۰ مسجد استان برگزار می‌شود.
نتایج نهایی انتخابات مجلس در ۹ حوزه انتخابیه استان کرمان اعلام شد
رئیس ستاد انتخابات استان کرمان خبر داد؛
رئیس ستاد انتخابات استان کرمان نتایج نهایی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در ۹ حوزه انتخابیه استان کرمان را اعلام کرد.
مردم با انتخاب اصلح مجلسی قوی بسازند
امام جمعه کرمان:
حجت الاسلام والمسلمین علیدادی با اشاره به این که مردم شخص اصلح را انتخاب کنند، گفت: حضور مردم پای صندوق های رای مشت محکمی را به دشمنان می زند.
حضور پرشور کرمانی ها در پای صندوق های رأی
نماینده ولی فقیه و استاندار کرمان رای خود را به صندوق انداختند و آغاز رأی‌گیری انتخابات مجلس از جوار مزار حاج قاسم با حضور پرشور مردم آغاز شد.
مجلس قوی به کشور اقتدار می دهد
امام جمعه کرمان:
حجت الاسلام والمسلمین علیدادی هر چه مجلس و نمایندگان قوی‌تری داشته باشیم اقتدار بیشتری داشته و هرچه پشتوانه مردمی قوی‌تری باشد مجلس مقتدرتری داریم.
تجلی ارادت و اقتدار در گلزار شهدای کرمان
حماسه حضور؛
صفوف به هم فشرده ابراز ارادت و حضور پرشور و انقلابی مردم کرمان در پای صندوق‌های رای در گلزار شهدا و در جوار مزار حاج قاسم پیام ایستادگی و مقاومت را به دنیا مخابره کرد.
قبلی۵بعدی