گناه نابود کننده برکات است
امام جمعه موقت کاشان:
حجت الاسلام اسلامی تبار با بیان اینکه همانگونه که تقوا سبب نزول برکات الهی است، گناه نیز سبب نابودی برکات می شود، گفت: اسراف و زیاده روی برکت را از زندگی می‌گیرد.
تظاهر و دو رویی از مصادیق نفاق و دروغگویی است
آیت الله مظاهری:
رییس حوزه علمیه اصفهان تظاهر و دو رویی را از مصادیق نفاق و دروغگویی دانست و گفت: افرادی که اظهار دوستی می‌کنند در حالی که دوستی درون آنها نیست دروغگو و اهل نفاق هستند.
تلاوت قرآن روح و قلب انسان را جلا می‌دهد
امام جمعه موقت کاشان:
حجت الاسلام اسلامی تبار با بیان اینکه روح و قلب انسان به دلیل مسائل و دنیوی زنگار می‌گیرد، گفت: آنچه روح و قلب انسان را جلا می‌دهد تلاوت قرآن است.
یاد خدا مانع انحراف انسان می شود
آیت الله طباطبایی نژاد:
نماینده ولی فقیه در استان اصفهان ذکر خدا را به معنای غفلت نکردن از خداوند عنوان کرد و گفت: اگر به یاد خدا باشیم تخلف نخواهیم کرد و مبتلا به گناهان نخواهیم شد.
نشانه های نفاق و منافق براساس آیات قرآن
آیت الله مظاهری تشریح کرد؛
رییس حوزه علمیه اصفهان با اشاره به عظمت گناه نفاق و تلاش منافقین برای سوء استفاده از اسلام، گفت: عقیده داشتن به اسلام و عمل نکردن به آن مصداق نفاق است.
پیروزی انقلاب اسلامی ایران؛ حاصل همت بزرگ امام خمینی
آیت الله مهدوی مطرح کرد؛
نماینده مردم اصفهان در مجلس خبرگان رهبری گفت: همت بزرگ انسان باید در عرصه آخرتی باشد، امام خمینی نگاه جهانی و همت بزرگ داشتند که انقلاب اسلامی به پیروزی رسید.
رزمایش همدلی، نشان داد هیأت و بسیج تعطیلی ندارد
کرونا از تهدید تا فرصت؛
با آغاز ماه مبارک رمضان ماه عبادت و بندگی مسجدی‌ها، هیأتی‌ها و بسیجی‌ها به ‌دنبال انتشار بوی خوش بندگی از طریق رزمایش همدلی و کمک به هموطنان در سرتاسر کشور برآمدند.
اعمال انسان در دنیا همدم آخرت او خواهد بود
امام جمعه موقت کاشان:
حجت الاسلام اسلامی تبار با اشاره به اهمیت مدیریت اعمال گفت: عمل انسان در دنیا همراه انسان است اما از هنگام مرگ و آغاز عالم برزخ اعمال انسان برایش مجسم می‌شود.
اهمیت یاد خدا در مواجهه با گناهان
آیت الله طباطبایی نژاد مطرح کرد؛
نماینده ولی فقیه در استان اصفهان گفت: بنابر فرموده قرآن کریم انسان متقی کسی است که در مواجهه با گناهان به یاد خدا است و اجازه نمی‌دهد شیطان بر او مسلط شود.
قبلی۵بعدی