توجیه گناهانی مانند ربا از مصادیق نفاق است
آیت الله مظاهری:
رییس حوزه علمیه اصفهان با بیان اینکه برخی گناهان و حیله‌های خود را با توجیه غلط شرعی سرپوش می‌گذارند گفت: توجیه کردن گناهان از مصادیق نفاق است.
دستپاچگی دشمن از جو فضای مجازی و رسانه‌ها علیه رژیم صهیونیستی
دبیر جامعه وعاظ اصفهان مطرح کرد؛
حجت الاسلام ریاحی با تأکید بر استفاده ظرفیت فضای مجازی در حمایت از فلسطین گفت: دشمنان در مقابل جو رسانه ها و فضای مجازی علیه اسرائیل ابتکار عمل را از دست داده اند.
گذشتن از خطای دیگران همت بزرگ می‌خواهد
آیت الله مهدوی:
نماینده مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر اینکه نباید بدی‌های دیگران را با بدی جواب داد، گفت: سیره اهل بیت(ع) بر این بوده است که بدی دیگران را با خوبی جواب می‌داده‌اند.
ادامه مبارزه با رژیم اشغالگر قدس تا نابودی اسرائیل غاصب
آیت الله نمازی تأکید کرد؛
آیت الله نمازی بر ادامه مبارزه با رژیم اشغالگر قدس تا نابودی اسرائیل غاصب تأکید کرد و گفت: برای انجام تکلیف شرعی و وجدانی خود آماده شنیدن سخنان رهبری در روز قدس هستیم.
با استفاده از فضای مجازی مسأله فلسطین را به ترند اول دنیا تبدیل کنیم
رئیس اداره تبلیغات اسلامی کاشان:
حجت الاسلام بصیرتی گفت: با استفاده از فضای مجازی، هشتگ‌هایی در دفاع از فلسطین و مقاومت ساخته و در فضای مجازی منتشر شود تا مسأله فلسطین را به ترند اول دنیا تبدیل کنیم.
وظیفه ما نسبت به فلسطین مضاعف شده است| مقاومت؛ تنها گزینه دربرابر اسرائیل
جانشین مدیر حوزه علمیه اصفهان مطرح کرد؛
حجت الاسلام والمسلمین باطنی با تأکید بر اهمیت پافشاری بر گفتمان مقاومت و مبارزه با رژیم صهیونیستی، گفت: امروز وظایف ما نسبت به فلسطین چندین برابر شده است.
حتی یک قدم از آرمان آزادی فلسطین و شکست امپریالیسم عقب نشینی نخواهیم کرد
مرکز مدیریت حوزه علمیه اصفهان در بیانیه ای؛
مرکز مدیریت حوزه علمیه اصفهان با تأکید بر پافشاری و استقامت بر آرمان آزادی فلسطین و نابودی امپریالیسم جهانی، دفاع از مظلوم و مبارزه با ظالمین را یک ارزش دینی توصیف کرد.
قدس همچون خرمشهر آزاد خواهد شد
فرمانده سپاه شهرستان آران و بیدگل:
سرهنگ فخرل گفت: وارثان فتح دیروز خرمشهر، امروز در مرز‌های رژیم کودک کش سنگر گرفته و بی تردید قدس همچون خرمشهر آزاد خواهد شد و آن روز دیر نیست.
مراتب شکرگزاری و اهمیت شکرگزار بودن
نماینده ولی فقیه در استان اصفهان مطرح کرد؛
آیت الله طباطبایی نژاد با بیان اینکه انسان نباید با نعمت‌ها خلاف خلاف خواسته عمل کند، گفت: نخستین مرحله شکرگزار بودن این است که بدانیم همه چیز ما متعلق به خداوند است.
قبلی۴بعدی