ایستادگی مقتدرانه در برابر اسرائیل مانع از انتشار این غده سرطانی شد
نماینده ولی فقیه در استان اصفهان:
آیت الله طباطبایی نژاد گفت: اگر با قدرت در برابر اسرائیل این غده سرطانی، قرار نمی‌گرفتیم در سراسر سرزمین‌های اسلامی نفوذ می‌کرد.
میزان پایبندی به وظایف قانونی؛ ملاک سنجش ایمان مدیران
امام جمعه موقت کاشان مطرح کرد؛
حجت الاسلام اسلامی تبار یکی از نشانه‌های ایمان حقیقی را پایبندی به لوازم آن دانست و گفت: مدیر با ایمان کسی است که به دنبال انجام شرح وظایف قانونی خود باشد.
توجیه گناهانی مانند ربا از مصادیق نفاق است
آیت الله مظاهری:
رییس حوزه علمیه اصفهان با بیان اینکه برخی گناهان و حیله‌های خود را با توجیه غلط شرعی سرپوش می‌گذارند گفت: توجیه کردن گناهان از مصادیق نفاق است.
روز قدس محور وحدت مسلمانان در مبارزه با اسرائیل است
امام جمعه شاهین شهر:
حجت الاسلام هاشمی با بیان اینکه تعطیلی راهپیمایی روز قدس به معنای عقب نشینی از آرمان آزادی فلسطین نیست، گفت: روز قدس محور وحدت مسلمانان در مبارزه با اسرائیل است.
دستپاچگی دشمن از جو فضای مجازی و رسانه‌ها علیه رژیم صهیونیستی
دبیر جامعه وعاظ اصفهان مطرح کرد؛
حجت الاسلام ریاحی با تأکید بر استفاده ظرفیت فضای مجازی در حمایت از فلسطین گفت: دشمنان در مقابل جو رسانه ها و فضای مجازی علیه اسرائیل ابتکار عمل را از دست داده اند.
گذشتن از خطای دیگران همت بزرگ می‌خواهد
آیت الله مهدوی:
نماینده مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر اینکه نباید بدی‌های دیگران را با بدی جواب داد، گفت: سیره اهل بیت(ع) بر این بوده است که بدی دیگران را با خوبی جواب می‌داده‌اند.
ادامه مبارزه با رژیم اشغالگر قدس تا نابودی اسرائیل غاصب
آیت الله نمازی تأکید کرد؛
آیت الله نمازی بر ادامه مبارزه با رژیم اشغالگر قدس تا نابودی اسرائیل غاصب تأکید کرد و گفت: برای انجام تکلیف شرعی و وجدانی خود آماده شنیدن سخنان رهبری در روز قدس هستیم.
با استفاده از فضای مجازی مسأله فلسطین را به ترند اول دنیا تبدیل کنیم
رئیس اداره تبلیغات اسلامی کاشان:
حجت الاسلام بصیرتی گفت: با استفاده از فضای مجازی، هشتگ‌هایی در دفاع از فلسطین و مقاومت ساخته و در فضای مجازی منتشر شود تا مسأله فلسطین را به ترند اول دنیا تبدیل کنیم.
وظیفه ما نسبت به فلسطین مضاعف شده است| مقاومت؛ تنها گزینه دربرابر اسرائیل
جانشین مدیر حوزه علمیه اصفهان مطرح کرد؛
حجت الاسلام والمسلمین باطنی با تأکید بر اهمیت پافشاری بر گفتمان مقاومت و مبارزه با رژیم صهیونیستی، گفت: امروز وظایف ما نسبت به فلسطین چندین برابر شده است.
قبلی۲بعدی