راهپیمایی مردم چهارمحال و بختیاری در حمایت از اقتدار و صلابت انقلاب اسلامی
همزمان با سراسر کشور صورت گرفت؛
مردم چهارمحال و بختیاری، همزمان با سراسر کشور با حضور در راهپیمایی دشمن شکن، اقتدار و صلابت نظام اسلامی در برابر آمریکای جنایتکار را به تصویر کشیدند.
سردار سلیمانی به دنبال نجات بشریت از شر مستکبران بود
حجت الاسلام والمسلمین نکونام:
امام جمعه شهرکرد با تأکید بر اینکه سردار سلیمانی فردی تمام عیار بود، گفت: داشتن بصیرت، بینش و دقت در انجام کار‌ها لازمه پیشبرد امور در شرایط کنونی کشور است.
شهادت سردار سلیمانی نشان داد انقلاب هنوز زنده و پویا است
مدیر حوزه علمیه چهارمحال و بختیاری:
حجت الاسلام احمدی با بیان اینکه شهادت سردار سلیمانی نشان داد انقلاب هنوز زنده و پویا است، گفت: در شناخت دشمن نباید سهل انگاری و ساده انگاری صورت گیرد.
نقش سپاه در حراست و صیانت از ماهیت نظام اسلامی غیرقابل انکار است
مدیر مدرسه علمیه فاطمیه شهرکرد:
طاهری با اشاره به نقش سپاه در حراست و صیانت از ماهیت نظام اسلامی، گفت: مردم نباید فریب دلسوزی‌های زودگذر و موقتی دشمن و مزدوران داخلی را بخورند.
شهادت سردار سلیمانی سبب انتقال جریان مقاومت به نسل پنجم انقلاب می‌شود
مدیرکل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری:
حجت الاسلام طاهری، شهادت حاج قاسم سلیمانی را انتقال جریان مقاومت به نسل پنجم انقلاب دانست و گفت: به برکت خون حاج قاسم جریان مقاومت جهانی ایجاد خواهد شد.
برگزاری دوره مجازی سبک زندگی اسلامی ویژه طلاب خواهر چهارمحال و بختیاری
اسکندری خبر داد؛
خانم اسکندری از برگزاری دوره مجازی سبک زندگی اسلامی ویژه طلاب خواهر چهارمحال و بختیاری از سوی معاونت فرهنگی تبلیغی مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران خبر داد.
نقش سپاه در پاسداری از شرف و عزت مردم ایران غیرقابل انکار است
سرپرست مدرسه علمیه کوثر فرخشهر:
خانم بیگی با بیان اینکه پاسداری از عزت و شرف مردم ایران وظیفه خطیری است که نصیب همه افراد نمی‌شود، گفت: مردم ایران از مرگ با عزت نمی‌ترسند.
تبیین نظام اسلامی مهمترین رسالت امروز رسانه‌ها است
حجت الاسلام والمسلمین نکونام:
امام جمعه شهرکرد با تأکید بر اینکه رسانه باید مایه امید و نشاط جامعه شود، گفت: به یقین تبیین نظام اسلامی مهمترین رسالت امروز رسانه‌ها است.
دیدار اهالی رسانه استان چهارمحال و بختیاری با امام جمعه شهرکرد
به مناسبت بزرگداشت روز بسیج رسانه صورت گرفت؛
اهالی رسانه استان چهارمحال و بختیاری به مناسبت بزرگداشت روز بسیج رسانه، با حجت الاسلام والمسلمین نکونام، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد دیدار و گفتگو کردند.
قبلی۳بعدی