رعایت همه اصول بهداشتی در برگزاری مراسم احیای شب‌های قدر ضروری است
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری:
امام جمعه شهرکرد گفت: باید برنامه‌های اجرا شده ویژه شب‌های قدر مطابق با دستور‌العمل ارسالی از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا باشد تا هیچ بهانه‌ای به دست کسی داده نشود.
برگزاری رزمایش همدلی در کشور جهاد فی سبیل الله است
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری:
حجت الاسلام والمسلمین نکونام با تأکید بر اینکه رزمایش همدلی یک جهاد فی سبیل الله است، گفت: باید برای حاکمیت دین خدا وارد میدان مبارزه شویم و از مال و جان خود بگذریم.
آموزش زمانی ماندگار می‌شود که از جان انسان نشأت بگیرد
مدیرکل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری:
حجت الاسلام طاهری گفت: به یقین آنچه از آموزش و پرورش باقی می‌ماند فضایی است که مقصد جان انسان‌ها قرار گیرد که در این بین متولیان امر نقش کلیدی دارند.
تولید محتوا در فضای مجازی از ضرورت‌ها است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری:
شریفی با بیان اینکه امروز به شدت نیازمند تولید محتوا در فضای مجازی هستیم، گفت: به یقین نقش دستگاه‌های فرهنگی و دینی در این راستا غیرقابل انکار است.
توجه به هویت ایرانی اسلامی راهگشای مشکلات امروز جامعه است
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال و بختیاری:
حجت الاسلام طاهری با بیان اینکه انقلاب اسلامی به دنبال هویت دار کردن افراد است، گفت: به یقین توجه به هویت ایرانی اسلامی راهگشای مشکلات امروز جامعه است.
نقش امام جماعت در احیای کارکرد‌های مسجد بررسی شد
در نشست هم اندیشی ائمه جماعات چهارمحال و بختیاری؛
نقش امام جماعت در احیای کارکرد‌های مسجد در همه زمینه ها، در نشست هم اندیشی ائمه جماعات مساجد منتخب این استان با مدیرکل تبلیغات اسلامی بررسی شد.
پیوست اجتماعی لازمه برگزاری فعالیت‌های فرهنگی است
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری:
حجت الاسلام میراحمدی با تأکید بر اینکه باید بکوشیم همه فعالیت‌های فرهنگی پیوست اجتماعی داشته باشد، گفت: همه فعالیت‌های مسجد باید حول محور روحانی مسجد انجام شود.
مسجد محلی برای عمق بخشی به گفتمان‌های دینی باشد
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال و بختیاری:
حجت الاسلام طاهری با تأکید بر اینکه مسجد باید محلی برای عمق بخشی به گفتمان‌های دینی باشد، گفت: به یقین نقش امام جماعت در این راستا غیرقابل انکار است.
جهش تولید با نگاه مؤمنانه و تلاش بی وقفه کارگران محقق می‌شود
حجت الاسلام والمسلمین نکونام:
امام جمعه شهرکرد گفت: به یقین کارگران از ارکان مهم جامعه هستند و نقش کلیدی در پیشبرد اهداف اقتصادی نظام ایفا می‌کنند که باید مورد توجه جدی قرار گیرند.
قبلی۴بعدی