نقش امام جماعت در احیای کارکرد‌های مسجد بررسی شد
در نشست هم اندیشی ائمه جماعات چهارمحال و بختیاری؛
نقش امام جماعت در احیای کارکرد‌های مسجد در همه زمینه ها، در نشست هم اندیشی ائمه جماعات مساجد منتخب این استان با مدیرکل تبلیغات اسلامی بررسی شد.
مسجد محلی برای عمق بخشی به گفتمان‌های دینی باشد
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال و بختیاری:
حجت الاسلام طاهری با تأکید بر اینکه مسجد باید محلی برای عمق بخشی به گفتمان‌های دینی باشد، گفت: به یقین نقش امام جماعت در این راستا غیرقابل انکار است.
جهش تولید با نگاه مؤمنانه و تلاش بی وقفه کارگران محقق می‌شود
حجت الاسلام والمسلمین نکونام:
امام جمعه شهرکرد گفت: به یقین کارگران از ارکان مهم جامعه هستند و نقش کلیدی در پیشبرد اهداف اقتصادی نظام ایفا می‌کنند که باید مورد توجه جدی قرار گیرند.
تشکیل جریان واحد رسانه‌ای در چهارمحال و بختیاری از ضرورت‌ها است
حجت الاسلام طاهری:
مدیرکل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه رسانه نباید به فرد وابسته باشد، گفت: باید به سمت شکل گیری جریان رسانه‌ای در استان پیش برویم و این از ضرورت‌ها است.
اجرای رزمایش مواسات مؤمنانه در اداره تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری
در قالب ۹ شبکه مجزا صورت می‌گیرد؛
حجت الاسلام طاهری گفت: قرارگاه رزمایش مواسات مؤمنانه در اداره کل تبلیغات اسلامی استان با ۹ شبکه جانبی تشکیل شده است که هر کدام از این شبکه‌ها نقش یک مقر را ایفا می‌کنند.
نقش مردمی شورا‌های اسلامی در حل مشکلات جامعه غیرقابل انکار است
حجت الاسلام والمسلمین نکونام:
امام جمعه شهرکرد گفت: به یقین بسیاری از مشکلات امروز جامعه با تعامل مسؤولان دستگاه‌های مختلف و شورا‌های مردمی رفع می‌شوند که باید مورد توجه جدی قرار گیرد.
اقامه قرآن در جامعه بدون درک و تدبر محقق نمی‌شود
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال و بختیاری:
حجت الاسلام طاهری با تأکید بر اینکه باید به دنبال کار‌های عملیاتی باشیم، گفت: باید به دنبال اقامه قرآن در جامعه باشیم و این امر بدون درک و تدبر محقق نمی‌شود.
نشست فعالان قرآنی استان چهارمحال و بختیاری با مدیرکل تبلیغات اسلامی
با هدف ساماندهی امور قرآنی برگزار شد؛
نشست فعالان قرآنی استان چهارمحال و بختیاری با مدیرکل تبلیغات اسلامی این استان با هدف ساماندهی، رشد و پویایی هر چه بیشتر امور قرآنی برگزار شد.
تحریم ها جلوی پیشرفت فضایی ما را نمی گیرد| خباثت آمریکا به همه ثابت شده است
حجت الاسلام والمسلمین نکونام:
امام جمعه شهرکرد با تجلیل از اقدامات ارزنده سپاه، گفت: ماهواره نور در شرایطی به فضا پرتاب و در مدار قرار گرفت که جمهوری اسلامی ایران در شرایط تحریمی قرار داشت.
قبلی۵بعدی