لزوم جدی گرفتن جنگ رسانه‌ای| دشمن روان مردم را هدف گرفته است
امام جمعه فارسان مطرح کرد؛
امام جمعه فارسان گفت: دشمن با هدف خدشه در "سلامت" به امنیت عمومی و اجتماعی حمله کرده است که باید جنگ رسانه‌ای و مجازی را جدی بگیریم.
بصیرت ویژگی بارز روحانیت است| باید نبض تفکر جامعه در دستان روحانیت باشد
مدیر حوزه علمیه امام صادق شهرستان فارسان:
حجت الاسلام علیمردانی بصیرت را ویژگی بارز روحانیت بیان کرد و گفت: روحانی باید بتواند تبیین کننده صحیح و دقیق موضوعات و پاسخگوی چالش‌ها و مباحث عقیدتی باشد.
راه اندازی مراکز نیکوکاری در حوزه‌های علمیه خواهران چهارمحال و بختیاری
با هدف کاهش آسیب‌های اجتماعی صورت گرفت؛
اکبری با اشاره به راه اندازی مراکز نیکوکاری وابسته به حوزه‌های علمیه خواهران در همه شهرستان‌های این استان، گفت: مهمترین هدف ما کاهش آسیب‌های اجتماعی است.
بازخوانی و مرور منشور روحانیت نقش مهمی در صیانت از انقلاب دارد
عضو شورای عالی حوزه علمیه چهارمحال و بختیاری:
حجت الاسلام ملکپور گفت: بازخوانی و مرور منشور روحانیت نقش مهمی در صیانت از انقلاب و کشور از گزند هرگونه آسیب و توطئه دارد.
مدارس علمیه استان چهارمحال و بختیاری تعطیل شد
به دلیل پیشگیری از شیوع ویروس کرونا؛
حجت الاسلام احمدی گفت: همه مدارس علمیه برادران و خواهران استان چهارمحال و بختیاری به دلیل پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تا آخر هفته تعطیل شد.
منشور روحانیت یک استراتژی مهم برای تحول در حوزه است
مدیر حوزه علمیه چهارمحال و بختیاری:
حجت الاسلام احمدی، منشور روحانیت را یک استراتژی مهم برای تحول در حوزه دانست و گفت: متأسفانه بسیاری از کارکرد‌های این منشور آنچنان که باید مورد توجه قرار نگرفته است.
حجت الاسلام جعفری نماینده مردم شهرستان بروجن در مجلس یازدهم شد
با پایان شمارش آرای مردم؛
حجت الاسلام امیرقلی جعفری، عضو ائتلاف اصولگرایان چهارمحال و بختیاری، نماینده مردم شهرستان بروجن در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شد.
تصمیم مردم در انتخابات سرنوشت‌‌ساز است
حجت الاسلام والمسلمین نکونام پس شرکت در انتخابات:
نماینده ولی فقیه در چهار محال بختیاری پس شرکت در انتخابات گفت: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران امروز به نظاره نشسته‌اند تا ببیند مردم ایران در انتخابات چه می‌کنند.
بام ایران آماده خلق حماسه ای دیگر| سردی هوا مانع حضور نشد
انتخابات در چهارمحال و بختیاری؛
انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در چهارمحال و بختیاری از صبح آغاز شده و ۷۳۲هزار و ۳۰۴ نفر در این استان پای صندوق‌های رأی می روند تا در سرنوشت کشور سهیم باشند.
قبلی۵بعدی