بسیجیان‌ ‌ایلامی بسته‌های معیشتی را در بین نیازمندان توزیع کردند
فرمانده سپاه امیرالمومنین ایلام با اشاره به توزیع اقلام بهداشتی و بسته‌های معیشتی توسط بسیجیان سپاه استان، گفت: بسیج برای ریشه‌کنی کرونا از هیچ اقدامی دریغ نمی‌کند.
۱۰۰۰ بسته گل و شیرینی بین کادر درمانی و بیمارستان‌های استان اردبیل توزیع شد
در آستانه نیمه شعبان و به منظور تجلیل و تقدیر از تلاش شبانه‌روزی کادر درمانی ۱ هزار بسته گل و شیرینی در بین کادر درمانی و بیمارستان‌های استان اردبیل توزیع شد.
اردبیل| تلاش‌های مجاهدانه سربازان گمنام امام زمان برای حفظ منافع ‌ملی
یکی از افتخارات سالیان دراز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تربیت نیروهای جان بر کف و حفاظت همه جانبه از امنیت میهن و آرمان انقلاب اسلامی توسط همین سربازان است.
نوای «یا مهدی ادرکنی» در گلستان طنین‌انداز می‌شود
جانشین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گلستان گفت: همزمان با شب ولادت امام زمان، نوای « یا مهدی، ادرکنی» در سراسر استان طنین‌انداز می‌شود.
تخریب نهادهای انقلابی ‌‌راه به جایی نخواهد برد
نماینده ولی فقیه در هرمزگان:‌ ‌
نماینده ولی فقیه در هرمزگان به تخریب تلاش‌های نهادهای انقلابی در مسئله کرونا از جمله ستاد اجرایی فرمان امام، بنیاد مستضعفان و آستان قدس رضوی واکنش نشان داد.
حرکت اجتماعی فراگیر با عنوان
آیت‌الله نورمفیدی:
نماینده ولی‌فقیه در گلستان گفت: مردم گلستان باید دست‌گیر آسیب دیدگان شرایط فعلی باشند و پیشنهاد من این است که یک حرکت اجتماعی فراگیر با عنوان «احسان در گلستان» آغاز شود.
قدردانی نماینده ولی‌فقیه در کردستان از اقدامات سپاه و وزارت بهداشت
نماینده ولی فقیه در استان کردستان از اقدامات سپاه و وزارت بهداشت برای مقابله با ویروس کرونا قدردانی کرد و گفت: در این روزهای کرونایی قدرت ایران به رخ جهانیان کشانده شد.
اهدای ۵ هزار محلول ضدعفونی‌کننده از طرف اطلاعات سپاه به علوم‌پزشکی کردستان
پاسداران گمنام امام زمان در سازمان اطلاعات سپاه بیت‌المقدس استان ۵۰۰۰ بطری محلول ضدعفونی کننده را در راستای کمک به بخش درمانی به دانشگاه علوم پزشکی کردستان اهدا کردند.
تجمع ‌نیمه شعبان در بوشهر برگزار نمی‌شود
استغاثه مردم استان بوشهر به حضرت مهدی؛
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: جشن‌های میلاد امام زمان با همکاری شبکه تبلیغ و هیئت‌های مذهبی در بستر فضای مجازی استان بوشهر برگزار می‌شود.
قبلی۲بعدی