تایید ناآرامی در زندان عادل‌آباد شیراز| اقدام به فراری گزارش نشده است
رئیس کل دادگستری فارس مطرح کرد؛
رئیس کل دادگستری فارس گفت: از ساعت ۲۲ مورخ ۱۰ فروردین در دو بند از زندان عادل آباد شیراز شاهد ناآرامی بودیم که این امر توسط نیروهای امنیتی تحت کنترل قرار گرفت.
خواهران بسیجی استان اردبیل به صورت سه شیفته اقلام بهداشتی تولید می‌کنند
در راستای مقابله با بیماری کرونا و رفع کمبود‌های موجود در جامعه خواهران بسیجی استان اردبیل به صورت سه شیفته اقلام بهداشتی تولید می‌کنند.
گروه‌های جهادی طلاب اردبیل برای غسل، کفن و تدفین اموات کرونایی تشکیل شد
جمعی از طلاب و روحانیان حوزه علمیه اردبیل در قالب گروه‌های جهادی در غسل، کفن و تدفین اموات کرونایی ایثارگری کرده و این اموات را شرعی به خاک می‌سپارند.
طلاب بسیجی کهگیلویه و بویراحمد ‌به جنگ کرونا آمدند‌
طلاب بسیجی کهگیلویه و بویراحمد به صورت جهادی به جنگ کرونا آمده و ضمن ضدعفونی معابر شهر اقدام به غسل، کفن و دفن فوت شدگان بر اثر کرونا می‌کنند.
بازدید امام جمعه یاسوج از کارگاه‌های جهادی تولید ماسک
نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد با مسؤولان کارگاه‌های جهادی تولید ماسک قرارگاه جهادی شهید حاج قاسم سلیمانی سپاه فتح استان دیدار کرد.
«جانبازان» سند پایداری و افتخار انقلاب اسلامی هستند
فرمانده سپاه قدس استان گیلان:
سردار عبدالله‌پور ضمن تبریک روز جانباز گفت: جانبازان و ایثارگران جزء افتخارات انقلاب اسلامی هستند و مردم ایران امنیت، آرامش، اقتدار خود را مدیون آنان هستند.
کمک نیروهای بسیجی برای خرید مایحتاج روزانه شهروندان گرگانی
فرمانده سپاه گرگان گفت: محله‌هایی در گرگان که نیاز به کمک داشتند را شناسایی کردیم و نیروهای بسیجی به یاری مردمی که برای خرید مایحتاج روزانه خود نیاز به کمک داشتند، آمدند.
اجرای ۳۵۰ پروژه محرومیت‌زدایی توسط سپاه در کردستان
فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان گفت: در روزهای پایانی سال گذشته ۳۵۰ پروژه محرومیت‌زدایی در استان اجرایی و ۲۹۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال‌زایی به جوانان پرداخت شد.
اخبار منتسب به فرمانده سپاه کردستان درباره فرار زندانیان سقز تکذیب شد
روابط‌عمومی سپاه بیت‌المقدس خبر منتسب به فرمانده سپاه کردستان پیرامون فرار زندانیان از زندان سقز به‌دلیل ترس از کرونا که در برخی رسانه‌ها منتشر شده را تکذیب کرد.
قبلی۳بعدی