ضرورت تشویق و ترغیب فرزندان به فراگیری علوم دینی
حجت الاسلام والمسلمین آقاتهرانی تأکید کرد:
استاد حوزه علمیه قم گفت: فرزندان خود را جهت فراگیری علوم دینی روانه حوزه علمیه کنید و طلبه شوند تا آداب دین را به ما بیاموزند و راه دین را به ما نشان دهند.
اخبار مهم استان ها در هفته ای که گذشت
استمرار رخ نمایی فرهنگ غنی اسلامی مردم ایران در قالب رزمایش مواسات و تبدیل نهادهای دینی و حوزوی به پایگاه های مبارزه با کرونا از اخبار مهم هفته گذشته بود.
حجت الاسلام والمسلمین آقاتهرانی:
استاد حوزه و دانشگاه با بیان این که قرآن کریم پاسخگوی نیاز دنیوی و اخروی انسان هاست، اظهار داشت: در قرآن کریم هیچ مسأله زاید، اشتباه، شیطانی و نفسانی ورود نکرده است.
اجرای طرح ملی «راهکار»، در کانون های فرهنگی هنری مساجد قم
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قم خبر داد؛
طرح ملی راهکار، با هدف تقویت نهضت خدمت رسانی، تقویت بنیه ایمان، همدلی ، کار و ایثار در محیط خانواده و محله با استفاده از ظرفیت های خودجوش و داوطلبانه مردمی اجرا می شود.
کمک های مؤمنانه در شرایط کرونا یادآور ایام دفاع مقدس است
حجت الاسلام والمسلمین آقاتهرانی:
استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به ارتباط و شباهت رزمایش همدلی و مواسات در ایام کرونا، گفت: کمک های مؤمنانه در این ایام، انسان را به یاد ایام دفاع مقدس می اندازند.
افراد در دایره امتحانات ساخته می شوند
حجت الاسلام والمسلمین آقاتهرانی:
استاد حوزه و دانشگاه با بیان این که افراد در دایره امتحانات ساخته می شوند، گفت: بهترین توشه، تقوا است و از هر فرصتی به خوبی استفاده کنیم و شاید این لحظه ها تکرار نشود.
تمدید مهلت ثبت نام آزمون دانشکده صدا و سیما تا ۲۵ اردیبهشت
رییس این دانشکده خبر داد؛
رییس دانشکده صدا و سیما گفت: مهلت ثبت نام آزمون این دانشکده صدا و سیما(ویژه طلاب) که پیشتر بیستم اردیبهشت اعلام شده بود، تا بیست و پنجم همین ماه تمدید شد.
سرآمدی ایران در مواجهه با کرونا با رعایت پروتکل های بهداشتی
حجت الاسلام والمسلمین آقاتهرانی مطرح کرد؛
استاد حوزه و دانشگاه با بیان این که در مسأله مواجهه با کرونا خوش درخشیدیم، گفت: بچه مسلمانان در شیوع کرونا بارعایت اصول بهداشتی، به خدمت رسانی به همنوعان خود پرداختند.
حضرت خدیجه با جان، مال و آبرو دین خدا را یاری کردند
حجت الاسلام والمسلمین مؤمنی:
استاد حوزه علمیه قم با بیان اینکه حضرت خدیجه(س) با مال، جان و آبروی خویش دین خداوند را یاری کردند، گفت: صداقت، وفاداری، بینش و بصیرت از خصائص ویژه ایشان است.
قبلی۳بعدی