نگاهی به اخبار مهم استان ها در هفته گذشته
تجلیل از مقام علمی و مجاهدت های آیت الله امینی و ضرورت رسیدگی به وضعیت معیشتی معلمان و کارگران به عنوان سربازان خط مقدم فرهنگی و اقتصادی کشور از اخبار مهم هفته گذشته بود.
مروری بر اخبار مهم استان ها در هفته گذشته
تاکید بر دستگیری از محرومان در آستانه ماه مبارک رمضان، ضرورت اهتمام ویژه‌ دولت به حل مشکلات معیشتی و قدردانی از خدمات ارتش از اخبار مهم استان ها در هفته گذشته بود.
اعزام نیروی غسال به ۲۵ شهرستان جهت غسل اموات کرونایی
مسؤول کانون فرهنگی هنری رضوی قم خبر داد؛
قربانی گفت:کانون فرهنگی هنری رضوی نسبت به تامین نیروی غسال همراه با لباس و تجهیزات به منظور اعزام به ۲۵ شهرستان جهت غسل اموات کرونایی اقدام نموده است.
اخبار مهم استان ها در هفته گذشته
فعالیت جهادی حوزه های علمیه برای ریشه کنی کرونا، تاکید بر رفع موانع جهش تولید و نمایان شدن چهره واقعی غرب در خلال شیوع کرونا از اخبار مهم استان ها در هفته گذشته بود.
خبر ابتلای 20 نفر از کارکنان فروشگاه کوثر به کرونا تکذیب شد
از سوی رییس هیأت مدیره فروشگاه کوثر قم؛
علامه با اشاره به انتشار خبری در چند رسانه به نقل از مدیر عامل فروشگاه کوثر در جلسه بسیج ملی مبارزه با کرونا، ابتلای 20 نفر از کارکنان فروشگاه کوثر به کرونا را تکذیب کرد.
از توزیع بسته های معشیتی تا تسریع در روند غربالگری مردم در سامانه سلامت
مبارزه با کرونا در کانون خاتم الانبیا؛
حجت الاسلام جعفری گفت: اعضای کانون خاتم الانبیا با مراجعه به درب منازل، ثبت نام مردم در سامانه غربالگری سلامت را تسریع می بخشند.
دوخت هزار دست لباس ایزوله| تولید اقلام بهداشتی در دو شیفت
تکاپوی اعضای کانون قبا برای شکست کرونا؛
مسؤول کانون قبا از دوخت هزار دست لباس ایزوله برای استفاده مدافعان سلامت خبر داد و گفت: بخشی از مسجد قبا تبدیل به کارگاه برای تولید اقلام بهداشتی شده است.
تهیه ۳۱۳ بسته معیشتی برای نیازمندان| استقبال مردمی از جشن‌های خیابانی
مسؤول کانون فخرالائمه مسجد امام موسی کاظم خبر داد؛
حجت الاسلام فاطمی نیا از آماده سازی ۳۱۳ بسته پک معیشتی و بهداشتی برای نیازمندان خبر داد و گفت: در مرحله اول ۱۱۰ بسته میان خانواده‌های شناسایی شده، توزیع شده است.
از تبدیل مسجد به کارگاه دوخت ماسک تا تهیه لباس ایزوله
فعالیت های کانون فرهنگی هنری الزهرا(س) برای مقابله با کرونا؛
مسؤول کانون فرهنگی هنری الزهرا گفت: مسجد این کانون فرهنگی برای مبارزه با کرونا تبدیل به کارگاه دوخت ماسک و لباس برای کادر درمانی و سایر مدافعان سلامت شده است.
قبلی۴بعدی