مروری بر اخبار مهم استان ها در هفته گذشته
ادامه جهاد طلاب در مبارزه با کرونا، ضرورت توجه به اقشار آسیب پذیر در روزهای سخت کرونایی و واکنش ها به شیطنت آمریکا در عراق از اخبار مهم استان ها در هفته گذشته بود.
رسانه‌های استان را در مواجهه با کرونا به یاری طلبیده‌ایم
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم:
حسینی بااشاره به اینکه کرونا و اخبار آن موردی بی سابقه در کشور بود، گفت: روزهای ابتدایی رسانه‌های استان را منسجم کردیم تا کمیت و کیفیت بیشتری در بازتاب اخبار داشته باشند.
مروری بر اخبار مهم استان ها در هفته ای که گذشت
توصیه های بهداشتی و معنوی علما، فداکاری مدافعان سلامت و تکاپوی طلاب و ایستادگی آن ها در کنار مردم برای شکست کرونا، همچنان در صدر اخبار سرویس استان‌های خبرگزاری رسا است.
پیام نماینده ولی فقیه در کاشان به مناسبت سال نو
آیت الله نمازی در پیامی با تسلیت شهادت امام موسی کاظم (ع) سال نو را به مردم ایران و به ویژه مردم کاشان تبریک گفت.
تولید نرم افزار اندرویدی پرسش کرونا
از سوی مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی صورت گرفت؛
حجت الاسلام علی مخدوم از تولید نرم افزار اندرویدی پرسش هایی پیرامون کرونا خبر داد.
توصیه علمای کردستان برای مقابله با بیماری کرونا
رسا گزارش می هد؛
تعدادی از ائمه جمعه، مدیران حوزه های علمیه و علمای کردستان در گفت‌وگوهایی کوتاه با خبرگزاری رسا به بیان توصیه های بهداشتی واخلاقی برای غلبه بر کرونا پرداختند.
نگاهی به اخبار مهم استان ها در هفته ای که گذشت
فعالیت های جهادی طلاب در یاری رساندن به کادر پزشکی کشور برای مقابله با کرونا و موج محکومیت ها نسبت به کشتار مسلمان در هند از مهم‌ترین اخبار استان‌ها در هفته گذشته بود.
تذکر امام جمعه اردبیل برای رعایت دقیق هشدارهای بهداشتی
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل آحاد مردم استان اردبیل را به رعایت حتمی و دقیق هشدارها و توصیه‌های مسؤولان بهداشتی و پزشکی استان و کشور فرا خواند.
سربازان باغیرت در سنگر مقابله با کرونا
یادداشت؛
اینجا قم است و نفس‌های شهر به سرفه افتاده است، اما سربازان این نبرد با روحیه بالا سنگر را به دست گرفته و غیرت را در رگ‌هایشان احتکار کرده‌اند.
قبلی۵بعدی