آشنا شدن مردم با کار قضاوت در افزایش رضایتمندی ها از این نهاد موثر است
نماینده ولی فقیه در استان همدان:
امام جمعه همدان گفت: انتظارات موجود گاهی غیر واقعی است و این کار را بسیار سخت می کند و مردم باید با ابعاد سختی کار قضاوت آشنا شوند.
دستگاه قضا در زمینه بی حجابی به هیچ وجه کوتاه نخواهد آمد
حجت الاسلام منتظری:
دادستان کل کشور گفت: دستگاه قضا در زمینه بی حجابی و بدحجابی و هرگونه عمل خلاف ارزش های دینی کوتاه نمی آید و با آن برخورد جدی خواهد کرد.
برخورد قوه قضائیه با مفسدان ریشه ای باشد
حجت الاسلام والمسلمین شعبانی:
امام جمعه همدان گفت: خاصیت فساد واگیر دار بودن آن است و این که به راحتی انتقال پیدا می کند بنابراین باید فساد را از ریشه از بین برد و آن را ریشه کن کرد.
قیام علیه هوای نفسانی پیش زمینه موفقیت در تبلیغ دین است
حجت الاسلام والمسلمین شعبانی:
امام جمعه همدان گفت: انسان در گام اول باید علیه هوای نفسانی خود قیام کند و پس از موفقیت در آن است که می تواند در امر تبلیغ دین موفق باشد.
مبلغان از نیازسنجی مخاطبان غفلت نکنند + فیلم
آیت الله موسوی اصفهانی:
مدیر حوزه علمیه استان همدان گفت: مبلغان سعی کنند در هر منبری موضوعی جدید را مطرح کرده و با نیاز سنجی دقیق و تهیه مطالب مورد نیاز در حد توان خود مردم را جذب کنند.
مبلغان فرماندهان جنگ بین حق و باطل هستند + فیلم
معاون تبلیغ حوزه های علمیه:
حجت الاسلام والمسلمین نبوی گفت: در راه تبلیغ باید ببینیم در کجا قرار داریم و نیازمند گرفتن چه موضعی هستیم چرا که مبلغان امر تبلیغ فرماندهان در جنگ بین حق و باطل هستند.
دوران ۳۰ ساله زعامت رهبری نمونه کاملی از کارآمدی سیاست ورزی دینی است
نماینده ولی فقیه در استان همدان:
امام جمعه همدان گفت: موضوع بررسی سی‌امین سال زعامت رهبر انقلاب به دلیل اهمیتی که دارد هم اکنون توسط رسانه‌های خارجی و داخلی مورد توجه قرار گرفته است.
آمریکا بارها ثابت کرده غیر قابل اعتماد است
امام جمعه همدان:
نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: تاریخ تعاملات کشورهای اسلامی با غرب نشان داده که غرب از دوران صفویه به بعد در هیچ جای تاریخ به معاهداتش عمل نکرده است.
محیط بانی از مشاغل سخت جامعه محسوب می شود
نماینده ولی در استان همدان:
امام جمعه همدان گفت: شرایط کاری محیط بانان بسیار سخت است و افزون بر این باید دوری از خانواده و خطرات موجود در طبیعت را به آن اضافه کرد.
آخرین اخبار
پربازدید
پربحث
پرطرفدارترین