مطالبه مردم نظارت جدی بر بازار است|تصمیمات کلان اقتصادی نیازمند روشنگری است
نماینده ولی فقیه در استان همدان:
امام جمعه همدان گفت: تصمیمات کلان اقتصادی که ارتباط مستقیم با معیشت مردم دارد نیازمند روشنگری است و این وظیفه مجری آن است که ابعاد و ثمرات آن را توضیح دهد.
مشکلات انسان با تمسک به اهل بیت مرتفع می شود
امام جمعه همدان:
نماینده ولی فقیه در همدان گفت: شناخت اهل بیت(ع) یکی از راه‌هایی است که انسان با آن می تواند به جایگاه واقعی خود بازگردد.
پژوهش باید در اولویت امور حوزه قرار گیرد
مدیر حوزه علمیه آخوند همدان:
حجت الاسلام خزایی گفت: تمام مسائلی که در جامعه اتفاق می افتد و نیازمند بررسی و بسترسازی تئوریک است باید در یک فرآیند تخصصی به گونه ای روشمند مورد تحقیق و پژوهش قرار گیرد.
افزایش مشارکت مردم در انتخابات خنثی شدن توطئه دشمنان را به دنبال دارد
رئیس ستاد انتخابات کشور:
عرف با بیان اینکه مشارکت، سلامت، رقابت و امنیت چهار رکن اصلی انتخابات امسال است، گفت: افزایش مشارکت مردم خنثی شدن توطئه دشمنان را به دنبال دارد.
کنگره ملی آیت الله تألهی در همدان برگزار می‌شود
۲۸ آذر؛
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان گفت: کنگره ملی آیت‌الله تألهی ۲۸ آذر با حضور وزرای فرهنگ و ارشاد اسلامی و علوم تحقیقات در همدان برگزار می‌شود.
کاندیداها اخلاق سیاسی را رعایت کنند| ضرورت مشارکت بالا در انتخابات
امام جمعه همدان مطرح کرد؛
نماینده ولی فقیه در استان همدان با بیان اینکه کاندیداها اخلاق سیاسی را رعایت کنند، گفت: از همه کسانی که در چارچوب‌های قانونی فعالیت می‌کنند، حمایت می‌شود.
نهمین همایش سوگواره کانون تعزیه استان بوشهر برگزار می‌شود
مسئول کانون تعزیه استان بوشهر گفت: نهمین همایش سوگواره کانون تعزیه استان بوشهر با شرکت ۳۵۰ نفر در قالب ۱۲ گروه آغاز به‌کار می‌کند.
تأسی به نهضت عاشورا معادله جنگ یمن را تغییر داد
نماینده ولی فقیه در استان همدان:
امام جمعه همدان گفت: امروز رمز ماندگاری در مقاومت است و این مساله ای است که مردم یمن با تاسی به امام حسین(ع) در آن وادی قدم زده اند و معادله جنگ را عوض کرده اند.
تقوای امروز مسؤولان، خدمت صادقانه است
نماینده ولی فقیه در استان همدان:
امام جمعه همدان گفت: اگر از کسانی که در میان ما نیستند در آن دنیا به درد شما می خورد مطمئنا همه آنها می گفتند بهترین چیز برای قیامت تقوا است.
آخرین اخبار
پربازدید
پربحث
پرطرفدارترین