قصد و نیت‌‌ها از حرکت بدن قابل تشخیص است
کارشناس علوم شناختی:
صفدری گفت: نتیجه آزمایشاتی که صورت گرفته است تا حدودی می‌توان قصدها و نیت‌ها را از حرکت‌های بدنی استخراج کرد، در حقیقت قصدهای ما به رفتارهای حرکتی ما ترجمه می‌شود.
انتخابات مجمع عمومی انجمن مطالعات اجتماعی حوزه
انجمن مطالعات اجتماعی حوزه برگزار می‌کند؛
انجمن مطالعات اجتماعی حوزه برای حضور در ششمین دوره مجمع عمومی و انتخابات پنجمین دوره مجمع عمومی از علاقه‌مندان دعوت بعمل آورده است.
علما در صف اول مبارزه برای مردم
خدمات اجتماعی طلاب (7)
تاریخ معاصر ایران نشان داده است که تلاش مبارزاتی علمای اسلام زمانی شکل می‌گرفت که جامعه اسلامی به مشکل برمی‌خورد و همراهی مردم باعث شکل‌گیری قیام‌های تاریخی می‌شد.
بالاترین خدمت اجتماعی عالم دینی از منظر قرآن
خدمات اجتماعی طلاب (6)
قرآن نقش علما را در تراز هدایت‌گر جوامع بشری می‌داند، نقشی که ساخت جامعه بر عهده آن‌هاست.، به همین خاطر علمای ربانی و بزرگان همواره برای اصلاح اجتماعی مورد خطاب هستند.
نقش طلاب در به هم پیوستگی اجتماعی
خدمات اجتماعی طلاب (3)
زمانی که کشور درگیرودار اتفاقات ناگوار قرار می‌گیرد، تفاوت است میان کسی که گلایه می‌کند با آنکه آستین‌ها را بالا می‌زند و حرکتی در جهت آبادانی و ساختن کشور برمی‌دارد.
اهمیت معنویت در گام دوم انقلاب اسلامی
حجت الاسلام مهدوی گفت: شناسایی و معرفی معنویت اصیل از وظایف حوزه است، منابع، اقدامات و روش از طریق حوزه باید گفته شود، چرا که حوزه سرچشمه علمی و الگوی‌سازی معنویت است.
پرونده بررسی خدمات اجتماعی طلاب
نقش طلاب در عرصه‌های اجتماعی
یکی از مسائلی که فضای جامعه نسبت به آن آشنایی کمی دارد، فعالیت طلاب در عرصه‌های اجتماعی می‌باشد، این فعالیت‌ها تلاشی برای کم شدن مشکلات مردم و مرهمی بر درد ضعفا است.
ضربه ما حیثیت آمریکا را زیرسوال برد
یادداشت؛
رهبر انقلاب در خطبه‌های نماز جمعه دیروز تهران فرمودند: بالاتر از ضربه‌ نظامی، ضربه‌ حیثیّتی بود، ضربه‌ به هیبت ابرقدرتیِ آمریکا بود که با چیزی جبران نمی‌شود.
جامعه موزائیکی و جدا از هم به نفع سرمایه‌داری
قدرت در معماری پس از انقلاب؛
مهدوی نژاد با توضیح اهمیت معماری در فرهنگ کشور گفت: هر اندازه جامعه موزائیکی‌تر و مجزاتر باشد، به نفع آنهایی می‌شود که خیلی پولدارتر هستند.
قبلی۵بعدی