آینده ایران بعد از شهادت سپهبد سلیمانی
در برنامه زاویه مطرح شد؛
حجت الاسلام پارسانیا گفت: کسانی که وارد برجام شدند، باید از درسی که از برجام گرفته، سخن بگویند؛ نه فضایی القا شود که اگر ما بخواهیم موشک شلیک کنیم جنگ خواهد شد.
جشنواره نوجوان سالم ایرانی برگزار می‌شود
نهمین جشنواره نوجوان سالم ویژه دانش‌آموزان دوره متوسطه اول و دوم به همت اداره مراقبت در برابر آسیب‌های اجتماعی برگزار می‌شود.
سلبریتی‌ها و ماجرای تخریب تفکر جامعه
بررسی یک مقوله فرهنگی در دل جامعه؛
سلبریتی‌ها مانکن‌های بیرون هر مغازه هستند؛ کسی به یک مانکن با لباس نامناسب تذکر نمی‌دهد که لباست را درست کن، چون تاثیری ندارد بلکه باید مشکل را از ریشه اصلی آن حل کرد.
سرریز شدن بی‌تابی اجتماعی در کامنت‌ها
کسرایی‌نیا گفت: این ماهیت و هویت فضای مجازی است که باعث می‌شود بسیاری از بایدها و نبایدها را بردارد و انسان‌ها بر اساس احساسات در فضای حاکم بر عقلانیت، تصمیم بگیرند.
فکری به حال تربیت نسل جدید کرده‌ایم
کارگردان مستند ایکسونامی با انتقاد از عملکرد مسئولین در رابطه با تربیت جنسی نسل نوجوان گفت: علی‌رغم هجمه‌های سنگین در شبکه‌های مجازی مسئولین ابتکار خاصی نداشتند.
طلاب با نوآوری از فضاهای نوین برای تبلیغ دین استفاده کنند
عضو هیئت‌علمی دانشگاه باقرالعلوم(ع):
حجت الاسلام غفاری‌فر با اشاره به اینکه تولید محتوای مناسب با ذائقه مخاطب از راه‌های جذب در فضای مجازی است، گفت: طلاب با نوآوری از فضاهای نوین برای تبلیغ دین استفاده کنند.
تهاجم فرهنگی رفتار و سبک زندگی جامعه را تغییر می‌دهد
از تزلزل تا تهاجم فرهنگی (24)
حجت الاسلام بنیادی گفت: تهاجم فرهنگی روح جامعه و افکار جوانان را مانند موریانه از بین می‎برد، رفتار جامعه را یک رفتار غلط و رفتاری مخالف با معارف دینی نشان می‌دهد.
اهمیت مهندسی کلمات برای استفاده در رسانه
در کارگاه بحران‌های اجتماعی و کنشگری سایبری روحانیت مطرح شد،
جوان آراسته گفت: چینش واژه‌ها در کنار هم حس پنهانی درست می‌کند که در ارتباط‌گیری ما با این واژه‌ها اثر دارد، اگر کسی هوشمند باشد می‌تواند از واژه‌ها و حروف استفاده کند.
لزوم توجه به بسترهای داخلی و موجود در عرصه اینترنت
کارشناس فضای مجازی در گفت‌وگو با خبرگزاری رسا مطرح کرد؛
صرامی گفت: شبکه ملی اطلاعات مجموعه‌ای از روابط بین ارتباطات و اتصالات است، به گونه‌ای که اینترنت داخلی و بین‌الملل می‌توانند در بستر آن ارائه شوند.
قبلی۵بعدی