بررسی ابعاد اجتماعی فرمانده بدون مرز
در دانشگاه باقرالعلوم مطرح شد؛
سومین نشست هم‌اندیشی اصحاب علوم اجتماعی اسلامی در باب جهان مقاومت پس از شهادت سردار سلیمانی، دیروز در دانشگاه باقرالعلوم با سخنرانی اساتید علوم اجتماعی برگزار شد.
ضرورت شبکه رسانه‌ای در میان گروه‌های جهادی
خدمات اجتماعی طلاب (17)
حجت الاسلام حسین زاده گفت: حلقه مفقوده فعالیت‌های ما، وجود نداشتن شبکه رسانه‌ای است و از حوزه‌های علمیه مطالبه می‌شود تا این شبکه را در میان گروه‌های اجتماعی ایجاد کنند.
مسئله اعتیاد در جوانان را جدی بگیریم
خدمات اجتماعی طلاب (16)
حجت الاسلام لواسانی گفت: مسئله آموزش در بین دبیرستانی‌ها و دانشجویان درباره خطرات مواد مخدر جدی گرفته شود و با حضور طلاب در این موضوع قدم مهمی برداریم.
رسانه مشوقی برای حضور طلاب در عرصه‌های جهادی است
خدمات اجتماعی طلاب (15)
حجت الاسلام مرادی گفت: انعکاس اخبار خدمات اجتماعی طلاب، نه تنها در جامعه بلکه در بسیاری از مدارس حوزه‌های علمیه، تاثیر گذار بوده و مشوق حضورطلاب در گروه‌های جهادی می‌شود.
پاشنه‌ها را برای فعالیت جهادی بکشید
خدمات اجتماعی طلاب (14)
حجت الاسلام عبدالملکی گفت: امیرالمومنین برای خدمت به مردم بی بضاعت شروع به حفر قنات می‌نمود و آن را وقف می‌کرد، درخت نخل می‌کاشتند و آن را به مردم گرفتار هدیه می‌کردند.
نشست تخصصی خدمات اجتماعی طلاب برگزار شد
خدمات اجتماعی طلاب (13)
نشست تخصصی خدمات اجتماعی طلاب با حضور فعالان گروه‌های جهادی و انقلابی در عرصه‌ اجتماعی بعدازظهر امروز در خبرگزاری رسا برگزار شد.
عملیات روانی دشمن علیه پرچمدار نظام
حفاظت از پرچم‌دار، نشانه‌ای از امید پیروزی بر دشمن است و زمانی که در سیبل تهدید و خطر قرار بگیرد، بدون شک عَلَم انقلاب اسلامی مورد هجوم قرار گرفته و باید برایش فکری کرد.
نشست تخصصی خدمات اجتماعی طلاب
خدمات اجتماعی طلاب (11)
نشست تخصصی خدمات اجتماعی طلاب با حضور اساتید و فعالان اجتماعی به همت خبرگزاری رسا برگزار می‌شود.
طلبه بعد از دین‌شناسی دغدغه تربیت مردم را داشته باشد
استاد سطح عالی حوزه علمیه قم:
حجت الاسلام فاتح گفت: طلبه باید آن چیزی که از دین و سرچشمه فهمیده و آموخته است را در دل مردم بکارد و به دنبال این باشد که چگونه معارف دین را به دیگران منتقل کند.
قبلی۴بعدی