در انتخابات به دنبال حق حرکت کنیم
مجلس قوی؛
با انتخاب درست نمی‌توان گذشته پر از بلا را به گلستان تبدیل کرد اما قدم اول برای سربلندی آینده کشور از همین رای دادن‌ها درست شروع می‌شود.
انتخابات ضامن مقبولیت نظام اسلامی
مجلس قوی؛
مردم با حضور پای صندوق‌های رای، یک سیلىِ هشیار کننده به کسانی بزنند که در توهّمات خودشان غوطه‌ورند و به آنها نشان دهند که به این نظام اسلامی اعتماد دارند.
سیاست‌گذاری رسانه‌ای برای تخریب افکار عمومی
یادداشت؛
زمانی که ذهن و قلب مردم را آماج شبهه‌ و شایعات مختلف درباره اصل نظام قرار دادند و راست و دروغ را درهم آمیختند، پاسخ درستی شنیده نشد و این مسئله نتیجه انتخاب اشتباه است.
بررسی ابعاد اجتماعی فرمانده بدون مرز
در دانشگاه باقرالعلوم مطرح شد؛
سومین نشست هم‌اندیشی اصحاب علوم اجتماعی اسلامی در باب جهان مقاومت پس از شهادت سردار سلیمانی، دیروز در دانشگاه باقرالعلوم با سخنرانی اساتید علوم اجتماعی برگزار شد.
امضای تفاهم‌نامه میان خبرگزاری رسا و پژوهشکده امربه معروف
تفاهم‌نامه‌ای برای همکاری رسانه‌ای، علمی، آموزشی، پژوهشی و فرهنگی میان خبرگزاری رسا و پژوهشکده امربه معروف منعقد شد.
ضرورت شبکه رسانه‌ای در میان گروه‌های جهادی
خدمات اجتماعی طلاب (17)
حجت الاسلام حسین زاده گفت: حلقه مفقوده فعالیت‌های ما، وجود نداشتن شبکه رسانه‌ای است و از حوزه‌های علمیه مطالبه می‌شود تا این شبکه را در میان گروه‌های اجتماعی ایجاد کنند.
مسئله اعتیاد در جوانان را جدی بگیریم
خدمات اجتماعی طلاب (16)
حجت الاسلام لواسانی گفت: مسئله آموزش در بین دبیرستانی‌ها و دانشجویان درباره خطرات مواد مخدر جدی گرفته شود و با حضور طلاب در این موضوع قدم مهمی برداریم.
رسانه مشوقی برای حضور طلاب در عرصه‌های جهادی است
خدمات اجتماعی طلاب (15)
حجت الاسلام مرادی گفت: انعکاس اخبار خدمات اجتماعی طلاب، نه تنها در جامعه بلکه در بسیاری از مدارس حوزه‌های علمیه، تاثیر گذار بوده و مشوق حضورطلاب در گروه‌های جهادی می‌شود.
پاشنه‌ها را برای فعالیت جهادی بکشید
خدمات اجتماعی طلاب (14)
حجت الاسلام عبدالملکی گفت: امیرالمومنین برای خدمت به مردم بی بضاعت شروع به حفر قنات می‌نمود و آن را وقف می‌کرد، درخت نخل می‌کاشتند و آن را به مردم گرفتار هدیه می‌کردند.
قبلی۲بعدی