وظیفه اصلی طلبه درس خواندن است
خدمات اجتماعی طلاب (27)
حجت الاسلام ابوطالبی گفت: زمانی که مردم میزان حضور طلبه‌ها را ببینند، متوجه می‌شوند که چقدر باید از آنها توقع داشته باشند و از نهادهای دولتی و بقیه هم چقدر باید باشد.
برای بالابردن سواد رسانه‌ای چه کردیم؟
درگفت‌وگو با رسا مطرح شد؛
کارشناس رسانه گفت: اگر رسانه را فقط به عنوان بستر انتقال پیام بپندارید، به تحلیل واضح، خوب و صحیحی نمی‌رسید و برای توجه دقیق و نگاه عالمانه به رسانه چه برنامه‌ای داریم؟
ادبیات اعتراض با منطق خروج
نقد فیلم؛
زمانی که برای دردهایمان تسکینی پیدا نشود تا درمان کند و کارد به استخوان برسد، به اندرونی حکایات می‌رویم تا در میانه پستی و بلندی، منطق مبارزه را از دست ندهیم و قیام کنیم.
اهمیت تغییر در ساختار آموزشی کشور
کارشناس فرهنگی:
حجت الاسلام دهشیری گفت: کودک از پیش دبستانی که وارد ساختار و سیستم آموزشی می‌شود تا فارغ التحصیل شدنش در همین ساختار غربی تنفس می‌کند و تحت آموزه‌های غربی تحصیل می‌کند.
نمایشگاه مجازی عکس با موضوع کرونا برگزار می‌شود
به همت حوزه هنری استان قم؛
سایت جامع عکاسان استان قم، با برگزاری نخستین نمایشگاه مجازی عکس کرونا به نمایش ۳۰ اثر از فعالیت‌های جهادی و همدلی مؤمنانه به صورت دائمی پرداخت.
خانه نه، قوطی کبریت
یادداشت؛
آپارتمان نشینی و از بین رفتن دار واسع نتیجه پلی است که مدرنیته از سنت به سمت امروز جامعه کشیده و نقشه را طوری طراحی کرده است تا ناخودآگاه سبک زندگی به این سمت وسو برود.
کمی اقتصادی ببینیم
چشمه‌هایی به رنگ رسانه (10)
در صورتی که مسیر توسعه غرب را طی کنیم، چیزی جز همین جنتلمن‌های اقتصادی نخواهیم یافت، در این بخش تعدادی از آثار سینمایی و مستند اقتصادی را تقدیم مخاطبین محترم می‌کنیم.
طلبه جهادی تیتر اول روزنامه وطن امروز
روزنامه وطن امروز به بهانه فوت همسر و فرزند یکی از طلاب جهادی فعال در بیمارستان فرقانی، صفحه اول خود را به این طلبه جهادی اختصاص داد.
مستندهای اجتماعی با تم بحران جنسی فعال‌تر از قبل
چشمه‌هایی به رنگ رسانه(4)
مستندسازان ایرانی این اواخر به مسئله بحران جنسی در فضای اجتماعی ایران بیشتر از هر موضوع دیگری تمرکز کردند و آثار با کیفیت و خوبی را برای جذب مخاطب تولید کردند.
۱بعدی