نشست تخصصی خدمات اجتماعی طلاب برگزار شد
خدمات اجتماعی طلاب (13)
نشست تخصصی خدمات اجتماعی طلاب با حضور فعالان گروه‌های جهادی و انقلابی در عرصه‌ اجتماعی بعدازظهر امروز در خبرگزاری رسا برگزار شد.
نشست تخصصی خدمات اجتماعی طلاب
خدمات اجتماعی طلاب (11)
نشست تخصصی خدمات اجتماعی طلاب با حضور اساتید و فعالان اجتماعی به همت خبرگزاری رسا برگزار می‌شود.
طلبه بعد از دین‌شناسی دغدغه تربیت مردم را داشته باشد
استاد سطح عالی حوزه علمیه قم:
حجت الاسلام فاتح گفت: طلبه باید آن چیزی که از دین و سرچشمه فهمیده و آموخته است را در دل مردم بکارد و به دنبال این باشد که چگونه معارف دین را به دیگران منتقل کند.
قصد و نیت‌‌ها از حرکت بدن قابل تشخیص است
کارشناس علوم شناختی:
صفدری گفت: نتیجه آزمایشاتی که صورت گرفته است تا حدودی می‌توان قصدها و نیت‌ها را از حرکت‌های بدنی استخراج کرد، در حقیقت قصدهای ما به رفتارهای حرکتی ما ترجمه می‌شود.
ایده نهاد علم درباره مناسبات بین نهاد ولایت فقیه، نهاد دولت و مردم چیست؟
بیست‌وچهارمین قسمت از برنامه «زاویه» به مناسبت پنجاهمین سالگرد درس خارج ولایت‌فقیه امام خمینی(ره) با پرداختن به نظام سیاسی ولایت‌فقیه از شبکه چهار سیما پخش می‌شود.
انتخابات مجمع عمومی انجمن مطالعات اجتماعی حوزه
انجمن مطالعات اجتماعی حوزه برگزار می‌کند؛
انجمن مطالعات اجتماعی حوزه برای حضور در ششمین دوره مجمع عمومی و انتخابات پنجمین دوره مجمع عمومی از علاقه‌مندان دعوت بعمل آورده است.
علما در صف اول مبارزه برای مردم
خدمات اجتماعی طلاب (7)
تاریخ معاصر ایران نشان داده است که تلاش مبارزاتی علمای اسلام زمانی شکل می‌گرفت که جامعه اسلامی به مشکل برمی‌خورد و همراهی مردم باعث شکل‌گیری قیام‌های تاریخی می‌شد.
بالاترین خدمت اجتماعی عالم دینی از منظر قرآن
خدمات اجتماعی طلاب (6)
قرآن نقش علما را در تراز هدایت‌گر جوامع بشری می‌داند، نقشی که ساخت جامعه بر عهده آن‌هاست.، به همین خاطر علمای ربانی و بزرگان همواره برای اصلاح اجتماعی مورد خطاب هستند.
نقش طلاب در به هم پیوستگی اجتماعی
خدمات اجتماعی طلاب (3)
زمانی که کشور درگیرودار اتفاقات ناگوار قرار می‌گیرد، تفاوت است میان کسی که گلایه می‌کند با آنکه آستین‌ها را بالا می‌زند و حرکتی در جهت آبادانی و ساختن کشور برمی‌دارد.
قبلی۳بعدی