عاشقانه‌های عرفه در دیار سمنان+تصاویر
مراسم پرفیض قرائت دعای عرفه با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در شهر‌های مختلف استان سمنان برگزار شد.
اجازه ندهیم عشق به امام حسین و توجه مردم به فرهنگ عاشورا تضعیف شود
امام جمعه دامغان:
امام جمعه دامغان با تأکید بر رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در عزاداری‌های محرم و صفر، گفت: نباید اجازه دهیم عشق به امام حسین (ع) و توجه مردم به فرهنگ عاشورا تضعیف شود.
کاهش مشکلات اقتصادی در دستور کار مجلس باشد/ دولت از فرصت خدمت بهره ببرد
مدیر حوزه علمیه استان سمنان:
مدیر حوزه علمیه سمنان با بیان اینکه شیوع کرونا بر گرفتاری‌های مردم از تحریم‌های خارجی و بی تدبیری‌های داخلی افزوده، گفت: دولت از فرصت باقی مانده برای خدمت بهره ببرد.
صحیفه سجادیه گنجینه‌ای کاربردی و راهبردی است
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان سمنان:
حجت الاسلام شکری صحیفه سجادیه را گنجینه‌ای راهبردی و البته کاربردی برای روزگار ما تلقی کرد و گفت: مبلغان در راستای ترویج این کتاب نورانی اهتمام داشته باشند.
دومین نشست مدیران حوزه علمیه استان سمنان برگزار شد+ تصاویر
نشست هم اندیشی مدیران مدارس علمیه استان سمنان با حضور مدیر و معاونان مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه این استان، در دامغان برگزار شد.
روایتی متفاوت از زندگی حجت الاسلام والمسلمین شاهچراغی در کتاب
روایتی از زندگی سراسر زهد و مجاهدت و پارسایی، عالم عامل، مرحوم حجت الاسلام والمسلمین سید مسیح شاهچراغی، در کتابی با عنوان "طائر قدسی" به قلم حسین معلم دامغانی منتشر شد.
دوری از حاشیه‌ و رفع مشکلات معیشتی مردم اولویت نمایندگان مجلس باشد
آیت الله شاهچراغی:
نماینده ولی فقیه در استان سمنان تحریم‌های ظالمانه رادلیل بسیاری از تنگنا‌های اقتصادی برشمرد و گفت: دوری ازحاشیه‌ها و رفع مشکلات معیشتی مردم اولویت نمایندگان مجلس باشد.
هیمنه پوشالی آمریکا در آتش ناو ریچارد سوخت
امام جمعه دامغان:
امام جمعه دامغان گفت: آنچه این روز‌ها در انفجار و آتش سوزی ناو ۱.۵ میلیارد دلاری آمریکا می‌سوزد، درواقع هیمنه پوشالی قدرت آمریکا است که در دنیا به چالش کشیده شده است.
نگاه بی‌طرفانه و کارشناسی شاخصه عملکرد چهاردهه شورای نگهبان است
عضو شورای عالی حوزه‌های علمیه استان سمنان:
امام جمعه دامغان گفت: نگاه بی‌طرفانه و کارشناسی، قانونمند و دشمن شناسانه و پیشگیری از نفوذ دلباختگان و دست پروردگان نظام سلطه شاخصه چهاردهه عمر شورای نگهبان است.
قبلی۲بعدی