شمار مبتلایان کرونا دراستان سمنان به ۵۱۷ نفر رسید| ۶۵درصد بیماران مرخص شدند
رؤسای دو دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان از رسیدن تعداد مبتلایان بیماری کرونا در این استان به عدد ۵۱۷ نفر و مرخص شدن بیش از ۶۵ درصد این بیماران از مراکز درمانی خبر دادند.
تولید ۳۰۰۰ ماسک بهداشتی توسط بسیج سازندگی استان سمنان
در راستای مقابله با کرونا؛
رییس سازمان بسیج سازندگی استان سمنان گفت: بسیج سازندگی استان سمنان تاکنون ۳ هزار ماسک بهداشتی یکبار مصرف و قابل شستشو را تولید و توزیع کرده است.
تعطیلی واحد‌های صنفی غیرضروری دامغان با هدف پیشگیری از شیوع بیشتر کرونا
از فردا انجام می‌شود؛
فرماندار دامغان از تعطیلی واحد‌های صنفی غیر ضروری در دامغان از فردا به دلیل مقابله با شیوع بیش از پیش ویروس کرونا و حفظ سلامت مردم با ماندن در منازل خبر داد.
توصیه‌های بهداشتی و معنوی علمای استان سمنان برای غلبه بر کرونا
در گفت و گو با رسا مطرح شد؛
علمای استان سمنان با تأکید برضرورت رعایت دستورالعمل‌های بهداشت فردی و اجتماعی ازسوی مردم برای مقابله با کرونا، دعا را مهمترین سلاح مؤمنان برای غلبه بر بلا‌ها عنوان کردند.
قرآن شفای همه دردها است|دعا و توسل درکنار رعایت بهداشت راه غلبه بر کرونا
امام جمعه دامغان مطرح کرد؛
امام جمعه دامغان گفت: توکل به خداوند رحمان و دعا و توسل به قرآن و اهل بیت (ع) در کنار عمل به توصیه‌های بهداشتی راه غلبه بر کرونا است.
عملیات ضدعفونی معابر شهری تا ریشه‌کن شدن کامل ویروس کرونا ادامه دارد
فرمانده سپاه قائم آل محمد استان سمنان:
فرمانده سپاه قائم آل محمد استان سمنان گفت: عملیات ضدعفونی معابر شهری تا ریشه‌کن شدن کامل ویروس کرونا در سطح استان سمنان ادامه دارد.
هدف دشمنان از ارائه آمار غیرواقعی مبتلایان به کرونا ضربه زدن به کشور است
حجت‌الاسلام حسینی دیباجی:
مسؤول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قائم آل محمد استان سمنان گفت: هدف دشمنان ضربه زدن به پیکره ایران با ارائه آمار غیرواقعی از مبتلایان به کرونا است.
پاسداران و یگان جنگ نوین معابر سمنان را ضدعفونی کردند
معاون روابط عمومی سپاه قائم آل محمد استان سمنان گفت: پاسداران سپاه ناحیه سمنان معابر ۶ گانه شهر سمنان را ضدعفونی و گندزدایی کردند.
تولید مواد ضدعفونی‌کننده و ماسک در ۱۰ واحد تولیدی سمنان
معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از تولید مواد ضدعفونی‌کننده و ماسک در ۱۰ واحد تولیدی این استان خبر داد.
قبلی۲بعدی