وقف برای تبلیغ وقف، نیاز امروز استان سمنان است
مدیرکل اوقاف استان سمنان:
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان گفت: یکی از نیازهای امروز در استان سمنان، ایجاد موقوفاتی برای تبلیغ و ترویج فرهنگ وقف و به عبارتی «وقف برای تبلیغ وقف» است.
استفاده از ظرفیت‌های فرهنگی برای ارتقای دانش آموزان استان سمنان
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان سمنان تاکید کرد؛
مدیرکل تبلیغات اسلامی سمنان بر استفاده از ظرفیت‌های فرهنگی در ارتقای دانش آموزان تاکید کرد و گفت: باید بتوانیم به تعلیم و تربیت با استفاده از این ظرفیت‌ها عمق ببخشیم.
مشارکت مردم و تغییر رویکرد مسؤولان لازمه اعتلای فرهنگی و توسعه پایدار
گفت‌وگویی تفصیلی با شهردار دامغان به مناسبت هفته شهرداری؛
همزمان با هفته شهرداری‌ها با شهردار دامغان، از باید‌ها و نباید‌های توسعه پایدار این شهر گفتیم و در مورد شیوه مدیریتی شهرداری از نگاه موافقان و منتقدان به گفت‌وگو نشستیم.
کتابخانه محله اسلامی بهاران شهرستان دامغان افتتاح شد+ تصاویر
مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه دامغان خبر داد؛
مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه دامغان از راه اندازی کتابخانه محله اسلامی بهاران شهرستان دامغان با نام مبارک " شهید ابراهیم هادی " خبر داد.
کلید خدمت در شهرها و روستاها به دست شهرداران و دهیاران است
نماینده ولی‌فقیه در سمنان:
آیت الله شاهچراغی گفت: کلید خدمت در شهرها و روستاها به دست شهرداران و دهیاران است که این مهم کلید ریاست نبوده، بلکه کلید خدمت، امانت و رضایت مردم است.
مجلس برای گرانی چاره اندیشی کند/ تکیه به غرب چاره مشکلات کشور نیست
آیت الله شاهچراغی:
نماینده ولی فقیه در استان سمنان گفت: مشکلات کشور باید توسط خودمان و در درون نظام حل شود، تکیه و وابستگی به غربی‌ها چاره‌ساز نیست.
این سال ها کجا بودید که اکنون به فکر نامه نگاری افتاده اید
امام جمعه دامغان خطاب به موسوی خوئینی ها:
امام جمعه دامغان در واکنش به نامه نگاری به رهبری با هدف تضعیف جایگاه ولایت فقیه، گفت: مردم هوشیار ایران عامل برجام بی فرجام و آشفتگی اقتصاد کشور را می شناسند.
خانواده نخستین و اصلی‌ترین مأمن نهادینه شدن فرهنگ حجاب و عفاف است
امام جمعه گرمسار:
امام جمعه گرمسار با بیان اینکه غفلت هیچ یک از مسؤولان نسبت به مسئله حجاب پذیرفتنی نیست، گفت: خانواده نخستین و اصلی‌ترین مأمن نهادینه شدن فرهنگ حجاب و عفاف است.
تدوین سند جامع تحول تبلیغ؛ لازمه ورود به عرصه گام دوم انقلاب
امام جمعه دامغان تأکید کرد؛
امام جمعه دامغان با بیان اینکه امروز تبلیغ خلاقانه و استفاده از شیوه‌های نوین تبلیغ دین و ارزش‌ها راهگشا است، گفت: تدوین سند جامع تحول در امر تبلیغ دین یک ضرورت است.
قبلی۴بعدی