برخی دنبال تطهیرچهره شیطان بزرگ هستند/تحریم نماد دشمنی آمریکا باملت ایران
امام جمعه موقت سمنان مطرح کرد؛
امام جمعه موقت سمنان بابیان اینکه جنایات آمریکا باید برای عموم مردم بازگو شود، گفت: تحریم‌های اقتصادی، دشمنی آمریکا را با ملت آشکار کرده است.
آیین تجلیل از طلاب جهادگر عرصه مقابله با کرونا در شاهرود+ تصاویر
با سخنرانی مدیر حوزه علمیه استان سمنان برگزار شد؛
آیین تجلیل از طلاب و روحانیان جهادگر عرصه مقابله با کرونا در شهرستان شاهرود با حضور مدیر حوزه علمیه استان سمنان، امام جمعه، علما و مسؤولان این شهرستان برگزار شد.
۷۲ فعال فرهنگی و تبلیغی استان سمنان تجلیل شدند
همزمان باروز تبلیغ و اطلاع رسانی؛
همزمان با یکم تیرماه روز تبلیغ و اطلاع رسانی دینی و سالروز تأسیس سازمان تبلیغات اسلامی، از ۷۲ نفر فعالان فرهنگی، دینی و تبلیغی استان سمنان تجلیل به عمل آمد.
ابزار‌های نوین و فضای مجازی لازمه تبلیغ دین در عصر حاضر است
مدیر حوزه علمیه استان سمنان:
حجت الاسلام والمسلمین رستمیان با بیان اینکه حاکمیت موظف است زمینه و زیرساخت‌های تبلیغ دین فراهم کند، گفت: ابزار، اقتصاد و جغرافیای تبلیغ مردمی نیازمند توجه بیشتر است.
دستگاه قضا در برخورد با مفسدان و دانه درشت‌ها انقلابی عمل می‌کند
آیت الله شاهچراغی:
نماینده ولی فقیه در استان سمنان ضمن قدردانی از اقدامات قوه قضائیه در مبارزه با مفسدان و دانه درشت ها، گفت: امروز قوه قضائیه به معنای واقعی نهادی انقلابی و مردمی است.
امام جمعه دامغان: نخبگان نیز در کنار روحانیت به تبلیغ دین بپردازند
اقامه نخستین نماز جمعه سال جاری در دیار صددروازه؛
امام جمعه دامغان گفت: در سیاستگذاری آینده امر خطیر تبلیغ، تنها فعالیت طلاب و روحانیت مدنظر نیست، بلکه همه نخبگان و اندیشمندان و یکایک مردم باید مبلغ دین و ارزش‌ها باشند.
بسترها و بایسته‌های دینی تحقق جهش تولید
پژوهشگر و محقق حوزوی تبیین کرد؛
پژوهشگر حوزوی و استاد مرکز تخصصی ادیان و مذاهب قم، بستر‌ها و بایسته‌های دینی تحقق رونق و جهش تولید را تبیین و تشریح کرد.
چرا شیعیان را پیروان مکتب و مذهب جعفری می‌نامند؟
مدیر حوزه علمیه استان سمنان پاسخ داد؛
مدیر حوزه علمیه استان سمنان در سالروز شهادت صادق آل محمد (علیه السلام) جایگاه دوران نورانی امامت آن حضرت در احیاء و تبیین حقیقت مکتب اسلام ناب محمدی را تشریح کرد.
کارگروه جهش تولید ایجاد شود / کفران نعمت فرصت خدمت را از مسؤولان می‌گیرد
امام جمعه دامغان:
امام جمعه دامغان ضمن تبیین جایگاه خدمت صادقانه به مردم در جامعه و حکومت اسلامی برخی دغدغه‌های مردم این شهرستان در حوزه، اقتصاد، اشتغال و بهداشت و درمان را مطرح کرد.
قبلی۵بعدی