گوشت را کم‌تر بخرید گران‌تر می‌فروشیم!
در حالی که ستاد تنظیم بازار، پیش از آغاز ماه مبارک رمضان از فراوانی کالا به ویژه گوشت قرمز خبر داده بود، اخبار رسیده از بازار حاکی از آن است که قیمت گوشت منجمد تاریخ‌دار به ۵۲هزار تومان افزایش یافته است. این گرانی قیمت‌ها در شرایطی است که به اذعان فعالان بازار تقاضا برای خرید کاهش یافته است.
نحوه معامله سهام عدالت در بورس و فرابورس
مدیرعامل فرابورس علت افزایش نیافتن کارگزاری‌های بورس در این روزهای پر ازدحام مردم برای حضور در بازار سرمایه را توضیح داد.
قضیه پراید ۹۰ میلیونی حقیقت دارد؟
این روز‌ها اختلاف نظر‌ها در اعلام قیمت‌های جدید خودرو و جولان قیمت‌های کاذب شرایط را برای مصرف کنندگان خودرو سخت کرده است.
نظر کارشناسان درباره حباب بورس چیست؟
در ماه‌های اخیر رشد چشمگیر و بی‌سابقه بورس، گوی سبقت را از همه بازارها ربوده است و این روزها بسیاری از مردم برای سرمایه‌گذاری در بورس، دارایی‌های خود را فروخته و راهی بازار سرمایه می‌شوند.
تخفیف ۲۰ درصدی بورسی
هدف از تشکیل این صندوق مشارکت همه مردم در این طرح و بهره‏‌مندی همه ایرانیان از سود بازار سرمایه است. طبیعتاً تغییرات ارزش سهام موجود در این صندوق منجر به افزایش یا کاهش ارزش واحد‌های صندوق ‏می‌شود.
هزینه‌های مالی و جاری ایران‌خودرو و سایپا را پنچر کرد
بررسی وضعیت دو خودرو‌ساز بزرگ و بورسی کشور یعنی ایران‌خودرو و سایپا نشان می‌دهد که این بنگاه‌ها در سه بخش تولید، اداری و مالی با ساختار معیوب و مشکل‌داری روبه رو هستند که موجب شده قیمت خودرو در بازار داخلی روز به روز جهش یابد.
سهم قشر کارگر از سهام عدالت چقدر بوده است؟ +آمار
اگر چه سهام عدالت ۴۹ میلیون ایرانی را شامل شده است اما اقشار آسیب پذیری مانند کارگران وجود دارند که در توزیع این سهام توجه مناسبی به آنها نشده است.
آغاز جنگ با رشد میلیونی نرخ پراید
به دنبال افزایش غیر متعارف قیمت خودرو در بازار طی روز‌های اخیر، مسئولان ذیربط برای توقف این روند دستوراتی صادر کردند.
فعلا خودرو نخرید
معاون دفتر خودرو و نیروی محرکه وزارت صنعت با بیان اینکه در حال حاضر تفاوت قیمت خودرو‌های کارخانه و بازار بسیار زیاد است و این امر به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست، گفت: خرید هر گونه خودرو در این روز‌های بازار به ضرر مصرف کننده است.
۱بعدی