ظریف خشونت‌های سازمان‌یافته علیه مسلمانان هند را محکوم کرد
وزیر امور خارجه کشورمان درپیامی توئیتری ضمن محکوم‌کردن خشونت‌های سازمان‌یافته علیه مسلمانان هند، از مقامات دهلی‌نو خواست که رفاه را برای همه هندی‌ها تضمین کنند.
مهمترین اخبار اقتصادی دوشنبه ۱۲ اسفندماه ۹۸| قیمت طلا، دلار و سکه
امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید 6میلیون و 20 هزار تومان و طرح قدیم 5 میلیون و 925 هزار تومان است.
آغاز ثبت‌نام مرحله دوم طرح ملی مسکن از شنبه آینده
معاون وزیر راه و شهرسازی از آغاز ثبت‌نام مرحله دوم ثبت‌نام طرح ملی مسکن از شنبه آینده خبر داد و گفت:‌ متقاضیان مرحله اول فرصت تکمیل مدارک را خواهند داشت.
مهمترین اخبار اقتصادی یکشنبه ۱۱ اسفندماه ۹۸| قیمت طلا، دلار و سکه
امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید 5 میلیون و 660 هزار تومان و طرح قدیم 5 میلیون و 647 هزار تومان است.
مهمترین اخبار اقتصادی شنبه ۱۰ اسفندماه ۹۸| کاهش محسوس قیمت طلا، دلار و سکه
درحالی قیمت طلا و ارز در هفته قبل رکوردهای نجومی را ثبت کرده بود امروز با کاهش چشمگیر همراه بوده است تا جایی که دلار وارد کانال ۱۴هزار تومان شده است.
مهمترین اخبار اقتصادی پنجشنبه ۸ اسفندماه ۹۸| قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه
بازار طلای و سکه در حالی امروز شاهد کاهش قیمت‌ها هستند که بازار ارز روز پرنوسانی را تجربه کرد.
انتظار اقتصاد از واکنش‌ها و تصمیمات کرونایی مسئولان: شرایط کشور نه عادی است، نه بحرانی
درحالی اقتصاد این روز‌ها از کرونا متاثر شده که واکنش‌ها و تصمیماتی که کشور را بحرانی نشان می‌دهد، اقتصادِ عبور کرده از تحریم را در شرایط سخت‌تر و اوضاع معیشتی مردم را وخیم‌تر می‌کند.
گرانی خودرو برای ترس از دست دادن سرمایه است
یادداشت؛
بازار خودرو تا پیش از کاهش ارزش پول‌ملی به شکل کنونی و افزایش نرخ ارز و تنش‌های سیاسی که این روزها شاهد آن هستیم، بازاری مصرفی بود، به این معنا که خرید و فروش‌های ماه‌های پایانی سال‌های قبل مبتنی بر نیاز واقعی بازار و خرید واقعی مردمی بود که برای مسافرت اقدام به خرید خودرو می‌کردند در حالی که آنچه در بازار امروز خودرو رخ می‌دهد و تنش‌های قیمتی از روزهای پس از خروج آمریکا از برجام و افزایش نرخ ارز آغاز شده نشان می‌دهد بازار خودرو شب‌عید بازاری مصرفی نیست.
اقتصاد را به کرونا مبتلا نکنیم
یادداشت؛
اینکه فراوانی مبتلایان به ویروس کرونا؛ همان نوعی سرماخوردگی؛ در بین مدیران ارشد کشور بیش از هر طبقه دیگری باشد، و با تمام قدرت در نظام رسانه‌ای کشور به القای ناامنی ناشی از آن دامن زده شود، نه منطقی است و نه عقلانی.
قبلی۵بعدی