نقش حضور به موقع مردم در دفع فتنه اخیر بی بدیل بود
حجت الاسلام والمسلمین نکونام:
امام جمعه شهرکرد با اشاره به نقش بی بدلیل حضور به موقع مردم در دفع فتنه اخیر، گفت: مردم مطالبات به حق دارند و دولتمردان باید حرف آن‌ها را بشنوند.
سر جاودانگی رسالت پیامبر اکرم در دعوت به توحید خلاصه می‌شود
مدیر حوزه علمیه خواهران چهارمحال و بختیاری:
حجت الاسلام رحمانی، دعوت به توحید را سر جاودانگی دعوت و رسالت پیامبر دانست و گفت: تنها نقش در زندگی انسان‌ها باید نقش خداوند متعال باشد.
ساختمان حوزه علمیه ولایت شهرکرد افتتاح شد
با حضور اقشار مختلف مردم؛
مراسم افتتاحیه رسمی و مردمی ساختمان حوزه علمیه ولایت شهرکرد، با حضور نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و اقشار مختلف مردم برگزار شد.
اخلاق نبوی مهمترین نیاز امروز جامعه است|کمک به زلزله زدگان وظیفه ای همگانی
حجت الاسلام والمسلمین نکونام مطرح کرد؛
نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری گفت: اخلاق نبوی مهمترین نیاز امروز جامعه اسلامی است که باید مورد توجه جدی قرار گیرد.
دست آمریکا برای مبارزه با ایران اسلامی خالی است
مسؤول روابط عمومی سپاه پاسداران:
سردار شریف با بیان اینکه دست آمریکا برای مبارزه با ملت اسلامی خالی است، گفت: به یقین مهمترین کارکرد سفارت آمریکا در کشور‌ها به هم ریختن بنیاد فرهنگی آن‌ها است.
فریاد مرگ بر آمریکا در آسمان چهارمحال و بختیاری طنین انداز شد
همزمان با سراسر کشور؛
مردم ولایتمدار استان چهارمحال و بختیاری همزمان با سراسر کشور در راهپیمایی باشکوه روز ۱۳ آبان شرکت کردند و فریاد مرگ بر آمریکا سر دادند.
بسیج دانش‌آموزی به دنبال حرکت در مسیر مکتب اسلام است
حجت الاسلام والمسلمین نکونام:
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری گفت: امروز بسیج دانش‌آموزی به دنبال حرکت در مسیر مکتب اسلام و زنده‌نگه‌ داشتن راه شهدا است.
مسؤولان توقعات بجای مردم را جدی بگیرند
حجت الاسلام والمسلمین نکونام:
امام جمعه شهرکرد گفت: همه باید زمینه حضور مردم را با رضایت مندی، خدمت درست، تکریم مردم و احترام گذاشتن فراهم کنند و این از ضرورت ها است.
خدمات‌رسانی امدادگران هلال احمر چهارمحال و بختیاری به زائران ‌در مرز چذابه
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر چهارمحال و بختیاری گفت: گروه ۱۲ نفره امدادگران استان جهت خدمات‌رسانی به زائران اربعین حسینی به مرز چذابه و عراق اعزام شدند.
آخرین اخبار
پربازدید
پربحث
پرطرفدارترین