آموزش و پرورش برای پیاده سازی امور دین در مدارس چاره اندیشی کند
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری:
امام جمعه شهرکرد با بیان اینکه کرامت و سعادت انسان تنها در سایه دین محقق می‌شود، گفت: مجموعه آموزش و پرورش باید برای پیاده سازی امور دین در مدارس به فکر چاره باشد.
مسؤولان از حضور در بین مردم نترسند| دیوار‌های بین مردم و مسؤولان خراب شود
امام جمعه شهرکرد در دیدار وزیر نیرو:
حجت الاسلام والمسلمین نکونام با تأکید بر اینکه باید دیوار‌های بین مردم و مسؤولان خراب شود و این از ضرورت‌ها است، گفت: مسؤولان نباید از حضور در بین مردم بترسند.
گریه بر امام حسین روح انسان را شاد می کند
امام جمعه موقت شهرکرد:
حجت الاسلام فاطمی گفت: مجالس اهل بیت روح را تقویت می ‌کند و هر که در این مجالس بیشتر گریه کند به جای آنکه افسرده شود شادتر می ‌شود.
دوره آموزشی راهنمایان سواد مجازی در مدرسه علمیه زینبیه فارسان برگزار شد
ویژه طلاب خواهر مدارس علمیه چهارمحال و بختیاری؛
اسکندری گفت: دوره آموزشی راهنمایان سواد مجازی ویژه فعالان فضای مجازی مدارس علمیه خواهران به میزبانی مدرسه علمیه زینبیه (س) فارسان برگزار شد.
دولتمردان با برداشتن گام‌های محکم به مسأله برجام پایان دهند
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری:
امام جمعه شهرکرد گفت: مطالبه مردم این است که گام‌های محکمی در مسأله برجام از سوی مسؤولان برداشته شود و بیش از این مسامحه روا نیست.
خدمت به مردم بهترین لبیک به فرمایشات رهبری است
رئیس سازمان بسیج مستضعفین:
سردار سلیمانی گفت: فرهنگ ایثار در دوران دفاع مقدس بذل جان بوده و در شرایط فعلی فداکاری برای مردم و رفع مشکلات آن‌ها است.
نهادینه شدن فرهنگ بسیجی مهمترین نیاز امروز کشور است
حجت الاسلام والمسلمین نکونام:
امام جمعه شهرکرد، نهادینه شدن فرهنگ بسیجی در جامعه را مهمترین نیاز امروز کشور دانست و گفت: تفکر بسیجی از مکتب امام حسین (ع) نشأت می‌گیرد و این تفکر کارگشا است.
توجه به فرهنگ دینی مهمترین اولویت دولتمردان باشد
حجت الاسلام والمسلمین نکونام:
امام جمعه شهرکرد با بیان اینکه متأسفانه مدیریت امور فرهنگی امروز کشور به شدت ضعیف است، گفت: باید توجه به فرهنگ دینی مهمترین اولویت دولتمردان باشد.
کشور نیازمند مدیران متعهد و انقلابی است
حجت الاسلام والمسلمین نکونام:
امام جمعه شهرکرد با بیان اینکه هفته دولت بهترین فرصت برای گفتمان سازی است، گفت: در شرایط کنونی، کشور به شدت نیازمند مدیران متعهد و انقلابی است.
آخرین اخبار
پربازدید
پربحث
پرطرفدارترین