غفلت از سبک زندگی روند جامعه پردازی را از حرکت باز می‌دارد
حجت الاسلام مهدوی ارفع:
مدرس حوزه و دانشگاه با اشاره به مبحث سبک زندگی آن را یکی از محور‌های مأموریت ۴۰ ساله دوم انقلاب خواند و گفت: غفلت از سبک زندگی روند جامعه پردازی را از حرکت باز می‌دارد.
جامعه پردازی قطب اصلی بیانیه گام دوم انقلاب است
مسؤول نهضت بین المللی نهج البلاغه خوانی:
حجت الاسلام مهدوی ارفع، جامعه پردازی را قطب اصلی بیانیه گام دوم انقلاب خواند و گفت: خودسازی هم بدون جامعه پردازی جهت اجتماعی ندارد.
امر به معروف در جامعه سبب قوت قلب مؤمنان می‌شود
حجت الاسلام مهدوی ارفع:
مسؤول جهانی نهضت نهج البلاغه خوانی با بیان اینکه امر به معروف در جامعه سبب قوت قلب مؤمنان می‌شود، گفت: این نمود‌ها را نباید در جامعه کوچک بشماریم.
پرداخت زکات تنها راه درمان مشکلات مالی جامعه اسلامی است
حجت الاسلام والمسلمین طائب:
استاد درس خارج حوزه علمیه قم با تأکید بر اینکه پرداخت زکات سبب تطهیر اموال می‌شود، گفت: به یقین پرداخت زکات تنها راه درمان مشکلات مالی جامعه اسلامی است.
حضور روحانیت در بین مردم نقش مهمی در کاهش آسیب‌های اجتماعی دارد
مدیرکل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری:
حجت الاسلام مرتضوی گفت: به یقین حضور همه جانبه علما و روحانیان در بین مردم و آگاه سازی آن‌ها نقش مهمی در کاهش آسیب‌های اجتماعی خواهد داشت.
نشست تخصصی نماز و زکات ویژه روحانیان مستقر چهارمحال و بختیاری برگزار شد
با حضور حجت الاسلام والمسلمین طائب؛
نشست تخصصی نماز و زکات ویژه روحانیان مستقر، طرح هجرت و مبلغان دینی چهارمحال و بختیاری، با حضور حجت الاسلام والمسلمین طائب در شهرکرد برگزار شد.
برخی از مسؤولان فهم صحیحی از بیانات رهبر انقلاب ندارند
استاد درس خارج حوزه علمیه قم:
حجت الاسلام والمسلمین طائب گفت: یکی از مهمترین مشکلات امروز کشور آن است که برخی از مسؤولان، بیانات رهبر معظم انقلاب را خوب متوجه نمی‌شوند.
امر به معروف و نهی از منکر همراه سازی در ادراک و عمل است
حجت الاسلام والمسلمین طائب:
استاد درس خارج حوزه علمیه قم گفت: امر به معروف و نهی از منکر متأسفانه در فقه ما مدرسه‌ای بررسی و بیان شده است نه حکومتی به همین دلیل هنوز فراگیر نشده است.
نیازمند حضور جوانان حزب اللهی در عرصه‌های مختلف حکومتی هستیم
استاد درس خارج حوزه علمیه قم:
حجت الاسلام والمسلمین طائب با بیان اینکه رهبری به دنبال حضور جوانان در عرصه‌های کلان نظام هستند، گفت: نیازمند حضور افراد حزب اللهی و جوان در عرصه‌های مختلف حکومتی هستیم.
آخرین اخبار
پربازدید
پربحث
پرطرفدارترین