پیروزی خرمشهر درس بزرگی برای همیشه تاریخ است
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری:
حجت الاسلام والمسلمین نکونام گفت: باید بکوشیم خرمشهر‌های امروز را نیز به خوبی فتح کنیم که این نیازمند داشتن آرایش جنگی است.
تکلیف برجام یک بار برای همیشه روشن شود
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری:
حجت الاسلام والمسلمین نکونام گفت: انتظار مردم این است تا تکلیف برجام یک بار برای همیشه روشن شود و کشور دیگر معطل وعده‌های واهی نماند.
مردم چهارمحال و بختیاری در حمایت از بیانیه شورای امنیت ملی راهپیمایی کردند
همزمان با سراسر کشور؛
نمازگزاران جمعه چهارمحال و بختیاری، همزمان با سراسر کشور و با زبان روزه، در حمایت از بیانیه شورای عالی امنیت ملی راهپیمایی کردند.
تبیین محتوای بیانیه گام دوم انقلاب مهمترین وظیفه مبلغان است
مدیر حوزه علمیه چهارمحال و بختیاری:
حجت الاسلام احمدی با اشاره به اینکه تبیین محتوای بیانیه گام دوم در ماه مبارک رمضان مهمترین وظیفه مبلغان دینی است، گفت: این بیانیه برگرفته از قرآن است.
دیدار طلاب و روحانیان استان چهارمحال و بختیاری با رهبر معظم انقلاب
عصر امروز صورت می‌گیرد؛
حجت الاسلام احمدی با اشاره به دیدار روحانیان کشور با رهبر معظم انقلاب، گفت: از هر مدرسه استان نیز یک نفر به نیابت از سایر روحانیان در این مراسم نورانی شرکت خواهند کرد.
تقویت امور اعتقادی مهمترین رسالت امروز مبلغان دینی است
معاون فرهنگی مدرسه علمیه کوثر فرخشهر:
بیگی، تقویت امور اعتقادی را مهمترین رسالت امروز مبلغان دینی بیان کرد و گفت: به یقین پاسخگویی به شبهات دینی و برگزاری جلسات معرفت افزایی در این بین نقش مهمی خواهد داشت.
نشست هیأت امنای مدرسه علمیه کوثر فرخشهر برگزار شد
با حضور حجت الاسلام رحمانی؛
نشست هیأت امنای مدرسه علمیه کوثر فرخشهر با حضور مدیر حوزه علمیه خواهران استان چهارمحال و بختیاری با هدف معرفی مدیر جدید این مدرسه برگزار شد.
حضور بیش از ۳۸۰۰ طلبه در مناطق سیل زده استان لرستان
حجت الاسلام موسوی خبر داد؛
مدیر حوزه علمیه خواهران لرستان با بیان اینکه تاکنون بیش از ۳ هزار و ۸۰۰ طلبه برای خدمت رسانی وارد لرستان شده اند، گفت: این حرکت جهادگرانه در نوع خود بی سابقه است.
هدایای غیر نقدی حوزه علمیه خواهران چهارمحال و بختیاری وارد مدرسه پلدختر شد
با هدف کمک به سیل زدگان؛
هدایای غیرنقدی حوزه علمیه خواهران چهارمحال و بختیاری با هدف کمک به سیل زدگان، با حضور مدیر و معاونان این استان، به مدرسه علمیه الزهرا (س) پلدختر تحویل داده شد.
آخرین اخبار
پربازدید
پربحث