سودای مذاکرات پیش از خشکی خون فرمانده
نگاهی قرآنی به درخواست مذاکره با آمریکا؛
متاسفانه در حالی وزیر خارجه ایران، پس از ترور سردار سلیمانی، دم از مذاکره با آمریکا می زند که این اقدام به هیچ وجه از منظر قرآنی صحیح نیست.
به زودی شاهد خروج نظامیان آمریکایی از عراق خواهیم بود
پژوهشگر حوزه علمیه قم خبر داد؛
تصویب قانون اخراج نظامیان آمریکا از عراق، مورد حمایت اقشار مختلف مردم این کشور قرار گرفت و به زودی شاهد خروج خفت بار آنان خواهیم بود.
آمریکا با شهادت قاسم سلیمانی، اسرائیل را در معرض نابودی قرار داد
پژوهشگر حوزه علمیه قم:
پژوهشگر حوزه علمیه قم خاطرنشان کرد که ترامپ با شهادت قاسم سلیمانی در واقع اسرائیل را در آستانه نابودی قرار داد و به زودی شاهد آزادی فلسطین خواهیم بود.
یادداشت | مورالس در مکزیک زندانی شد!
پژوهشگر حوزه علمیه قم:
باوجود اینکه بسیاری از تحلیل گران معتقدند که پیشنهاد پناهندگی به مورالس از بابت چپ گرا بودن دولت مکزیک است، اما به نظر می رسد که این تحلیل اشتباه و مورالس تبعید شده است.
گرگ‎های استعمار آماده چپاول مجدد عراق هستند
پژوهشگر حوزه علمیه قم:
پژوهشگر حوزه علمیه قم بیان کرد: رهبر انقلاب، اولویت اصلی در عراق را علاج ناامنی دانست، بنابراین مردم این کشور باید با حفظ هوشیاری و بصیریت، امنیت این کشور را حفظ کنند.
یادداشت | شکست آمریکا و اسرائیل در جنگ رسانه ای و سیاسی
پژوهشگر حوزه علمیه قم:
پژوهشگر حوزه علمیه قم در یادداشتی خاطرنشان کرد که آمریکا و رژیم اشغالگر صهیونیستی در جنگ رسانه ای و سیاسی از جبهه مقاومت شکست سنگینی خورده است.
پاسخ حزب الله به تل آویو دندان شکن بود
پژوهشگر حوزه علمیه قم:
پژوهشگر حوزه علمیه قم در یادداشتی به بررسی تحولات اخیر منطقه پرداخت و پاسخ حزب الله به تل آویو را دندان شکن دانست.
مورخین متعهد در تنگه احد
پرونده تحریف امام(2)
امام با التفات به ضرورت مقابله با تحریف تاریخ، در حکمی می‌نویسند: «شما به عنوان يك مورخ بايد توجه داشته باشيد كه عهده‏ دار چه كارِ عظيمى شده‏ ايد.»
تحریف امام خمینی در خاطره‌سازی‌های ابراهیم یزدی
پرونده تحریف امام خمینی(1)
در رویه خاطره گویی ابراهیم یزدی دو نوع تحریف قابل مشاهده است تحریف لفظی و تحریف معنوی! نقل قول‌ها اسیر دخالت سلیقه‌ای می‌شود تاتاریخ برعکس خوانده شود.
قبلی۲بعدی