اطلاعات حساب کاربری 267 میلیون کاربر فیسبوک در دارک‌وب به فروش می‌رسد
اطلاعات حساب کاربری 267 میلیون کاربر فیسبوک در حال خرید و فروش در دارک وب است. این اطلاعات باقیمت 540 دلار عرضه شده و هیچ رمز عبوری در آن دیده نمی شود.
شایعاتی که دکل‌های اینترنت ۵G را دلیل اصلی شیوع کرونا می‌داند
اخیرا شایعاتی در فضای مجازی منتشر شده که می‌گوید ارتباطی بین شیوع ویروس کرونا و دکل‌های موبایل وجود دارد و این دکل‌ها می‌توانند ویروس را از طریق تکنولوژی ۵G منتقل کنند.
پس از سه دهه تلاش و صرف ۲۳/۷ میلیارد دلار، رآکتور گرماهسته‌‌ای آزمایشی بین‌‌المللی به مرحله‌‌ی بهره‌‌برداری نزدیک شده است.
به‌روزرسانی الگوریتم گوگل چه تاثیری روی بهینه‌سازی سئو دارد؟
الگوریتم گوگل در سال‌های گذشته بارها تغییر کرده و آنچه قبلا شما را قبلا به رتبه‌های برتر می‌رساند، لزوما فردا جوابگو نخواهد بود. برخلاف آنچه بسیاری می‌پندارند گوگل نشان داده که با بمباران کلمات کلیدی نمی‌توان دیگر به رتبه‌های برتر رسید و برای اینکار باید را‌هکارهایی را دنبال کرد که در این مطلب به آن پرداخته شده است.
عکس های جدید توسط ناسا به نمایش در آمد که در آن ستون های آفرینش را می بینید
در سحابی عقاب حجمی عظیم از گرد و غبار و گاز بین ستاره‌ای وجود دارد که تصویر آن مدت‌ها پیش با نام ستون های آفرینش (Pillars of Creation) بسیاری را حیرت‌زده کرد. اخیرا تلسکوپ فضایی هابل یک عکس فضایی دیگر از این پدیده را منتشر کرده که دیدن آن به هیچ وجه خالی از لطف نیست.
محققان توانستند از فولاد بسیار سخت چاپ سه بعدی تهیه کنند
محققان دانشگاه تگزاس توانستند راهی برای چاپ سه بعدی و یکپارچه فولاد سخت پیدا کنند. در این روش با بازنگری در صفحه ترسیم و تنظیمات لیزر امکان چاپ بصورت یکپارچه و بدون نقص میسر شد.
۱۰ روش کاربردی برای کاهش مصرف اینترنت تلفن همراه
در این گزارش روش‌هایی برای کنترل و کاهش میزان مصرف اینترنت همراه در گوشی‌های هوشمند آماده شده است.
شارژری که می تواند گوشی را ضدعفونی کند
اخیرا شارژر جدیدی به بازار وارد شده که می‌تواند همزمان با شارژ گوشی‌ها را ضدعفونی نماید. این شارژر که (Wireless Charger + UV Sanitizer) نامگذاری شده است از طریق امواج فرابنفش گوشی را ضدعفونی میکند.
گوگل در میانه‌ی همه‌گیری کرونا روند استخدام نیروی جدید را کند می‌کند
گوگل به دلیل فشارهای فزاینده‌ی اقتصادی ناشی از بحران کرونا قصد دارد در برنامه‌ی پیشین خود برای جذب نیرو بازنگری کند.
قبلی۵بعدی