۲۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۵
کد خبر: ۶۶۵۸۹۸
پ
حجت الاسلام حسینی کیا در گفت‌وگو با رسا:
حجت الاسلام حسینی کیا با بیان اینکه تحریم‌های بانکی آمریکا تاثیری بر وضعیت اقتصادی ایران ندارد، گفت:رونق و جهش تولیدات‌ ملی سبب نجات اقتصاد کشور خواهد بود.

حجت الاسلام سید جواد حسینی کیا، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس سیاسی خبرگزاری رسا، با اشاره به تحریم های بانک‌های خصوصی از سوی آمریکا گفت: اگر بانک و نهادهای مالی دیگر ایران تحریم شود؛ زمانی که اصل معاملات بین المللی با کشور ما وجود ندارد؛ هیچ تأثیری بر اقتصاد و وضعیت معیشتی مردم نخواهد داشت.

حجت الاسلام حسینی کیا با بیان اینکه کل نظام اسلامی مورد تحریم های بی رحمانه غرب و آمریکا قرار گرفته است، گفت: استکبار جهانی درصدد است که اصل و ریشه نظام را با ایجاد اغتشاشات داخلی و فشارهای اقتصادی از بین ببرد؛ اما کشور ما مستحکم تر از قبل در برابر این ‌تحریم ها و فشارهای بین ­المللی ایستادگی کرده است.

حجت­ الاسلام حسینی کیا بیان کرد: هر چند مشکلات معیشتی و اشتغال در جامعه وجود دارد؛ اما با صبر و استقامت در برابر بدخواهان نظام و استکبار جهانی این ‌مسائل برطرف خواهد شد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس ابراز داشت: ایران اسلامی با ایجاد روابط سیاسی و اقتصادی با کشورهای دیگر به ویژه در آسیا از انزوای و فشارهای اقتصادی بیرون آمده است.

وی با بیان‌ اینکه رونق و جهش تولیدات‌ ملی سبب نجات اقتصاد کشور خواهد بود، افزود: مجلس و دولت در برابر تحریم های بی رحمانه آمریکا و کشورهای غربی باید از اقتصاد مقاومتی حمایت کند و همچنین باید در جهت افزایش و رونق تولیدات داخلی طرح ها و لوایح های مناسب در مجلس به تصویب برسد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس ابراز داشت: رونق کسب و کارهای داخلی با اتکا و اعتماد بر همت جوانان شکل خواهد گرفت و با همت آنان زمینه های جهش تولید ملی و استقلال در تولید فراهم خواهد شد.

حجت الاسلام حسینی کیا با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری در کشور آمریکا گفت: حزب های دموکرات و جمهوری خواه آمریکا هر دو مواضع مشترک ضد ایرانی دارند و هرکدام با روش و شیوه های گوناگون قصد دارند که نظام اسلامی ایران‌ را تحت فشار سیاسی، اجتماع و اقتصادی قرار دهند./998/ت302/ق

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص،قومیت‌ها باشد و یا با قوانین کشور و آموزه های دینی مغایرت داشته باشدمنتشر نخواهد شد.
آخرین اخبار
پربازدید
پربحث
پرطرفدارترین