۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۸
کد خبر: ۷۱۶۷۴۷
حجت الاسلام علیخانی خبر داد؛

آغاز به کار قرارگاه جهادی حوزه‌های علمیه در مازندران

آغاز به کار قرارگاه جهادی حوزه‌های علمیه در مازندران
مسئول دبیرخانه‌ی هماهنگی گروه‌های جهادی حوزه‌های علمیه از آغاز به کار قرارگاه جهادی حوزه‌های علمیه در مازندران خبر داد.

به گزارش سرویس حوزه و روحانیت خبرگزاری رسا، قرارگاه جهادی حوزه‌های علمیه، با هدف خدمت رسانی عمرانی و فرهنگی به مناطق کم برخوردار بخش بند پی شرقی شهرستان بابل آغاز به کار کرد. این قرارگاه با حضور ۱۶ گروه جهادی حوزوی از سراسر کشور، از تاریخ ۲۱ مردادماه تا ۲۸ مرداد امسال برقرار است.

حجت‌الاسلام علیخانی، مسئول دبیرخانه‌ی هماهنگی گروه‌های جهادی حوزه‌های علمیه در گفت‌وگویی ابراز داشت: در این قرارگاه، گروه‌های جهادی حوزوی با حضور در ۱۹ روستای کم برخوردار منطقه، در کنار فعالیت‌های فرهنگی و تبلیغی، به رفع محرومیت‌ها و گسترش آبادانی در منطقه می‌پردازند.

وی افزود: از آن جا که مشکل اصلی روستاهای منطقه، صعب‌العبور بودن راه‌ها و سخت شدن عبور و مرور در هنگام بارش برف و باران است، تمرکز گروه‌های جهادی، بر اصلاح جاده‌های روستایی خواهد بود.

مسئول  قرارگاه جهادی حوزه‌های علمیه، با تأکید بر نقش مهم  بانوان در ارتقاء سطح فرهنگی و جایگاه زن در دین اسلام گفت: علاوه بر طلاب برادر، گروه جهادی خواهران حوزوی نیز در خیمه‌گاه خدمت حضور دارند. خواهران جهادی در این قرارگاه با برگزاری کلاس های آموزشی و تربیتی برای بانوان، کودکان و نوجوانان مشغول به خدمت رسانی هستند.

ارسال نظرات
نظرات بینندگان
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۶
خدا قوت
0
0