۲۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۶
کد خبر: ۷۱۷۳۷۱

آغاز روز دوم چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن در قم

آغاز روز دوم چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن در قم
دومین روز مرحله استانی چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در مرحله استانی امروز 27 مردادماه در سالن اجتماعات اداره کل اوقاف و امور خیریه قم آغاز شد.

به گزارش سرویس حوزه و روحانیت خبرگزاری رسا، دومین روز مرحله استانی چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در مرحله استانی امروز 27 مردادماه در سالن اجتماعات اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قم آغاز شد.

مسابقات آقایان در رشته‌های حفظ، قرائت ترتیل و قرائت تحقیق تا ۸ شب ادامه دارد که در رشته قرائت تحقیق 53 نفر، در رشته ترتیل 64 نفر، در رشته حفظ کل 47 نفر، حفظ 20 جزء 39 نفر، حفظ 10 جزء 41 نفر حفظ پنج جزء 39 نفر با هم رقابت می‌کنند.

مسابقات سراسری قرآن کریم در مرحله استانی روز گذشته 26 مردادماه در بخش دعاخوانی، اذان و تواشیح برگزار شد که در رشته اذان ۵۴ نفر، در دعاخوانی ۴۳ نفر به رقابت پرداختند و در رشته تواشیح یک گروه حضور داشتند.

یادآور می‌شود، روز جمعه ۲۸ مردادماه نیز مسابقات بانوان از ساعت ۹ صبح تا ۸ شب در رشته‌های حفظ، قرائت ترتیل و قرائت تحقیق برگزار می‌شود که در رشته قرائت تحقیق 15 نفر، ترتیل 70 نفر، حفظ کل 84 نفر، حفظ 20 جزء 81 نفر، حفظ 10 جزء 137 نفر، حفظ 5 جزء 158 نفر و در داخوانی 27 نفر که مجموعه 572 نفر با هم رقابت می‌کنند.

آغاز مسابقات استانی قرآنی اوقاف در قم

ارسال نظرات