۰۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۷
کد خبر: ۷۲۰۲۰۳
پ
هیئت دعای سمات والدین شهدا قم در محکومیت اغتشاشات اخیر و هتک حرمت مقدسات و ارزشها بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا، هیئت دعای سمات والدین شهدا قم در محکومیت اغتشاشات اخیر و هتک حرمت مقدسات و ارزشها بیانیه ای صادر کرد.

متن کامل این بیانیه بدین شرح است:

بسمه تعالی

یریدون لیطفوا نورالله بافواههم و الله متم نوره و لو کره الکافرن آیه 8 سوره صف

دشمنان همواره می کوشند نورالهی را با فوت دهان خود خاموش کنند اما خداوند اراده فرموده نورالهی را به سرمنزل مقصود برساند و لو کافران خوش نداشته باشند.

هر از چند گاهی، دشمنان زخم خورده از ناحیه ملت متدین، متعهد و غیور ایران اسلامی به بهانه های واهی برای سرپوش گذاشتن به شکست ها و رسوائی‌های پی در پی خود، اقدام به ماجراجوئی، جنجال آفرینی و نا امن سازی فضای جامعه ی در حال پیشرفت، سعی می کنند با گسیل نمودن کلیه عوامل پیدا و پنهان و معلوم الحال و رسانه های گوناگون خود، افکار و اذهان آحاد ملت فهیم، هوشیار و بصیر کشور را از مسیر رشد و تعالی و ادامه راه درخشان انقلاب اسلامی منحرف و مایوس نمایند.

در همین راستا پس از برگزاری کنگره عظیم اربعین حسینی(علیه السلام) توسط امت اسلامی و تاثیرات بین المللی آن همچنین موفقیت های دولت مکتبی و مردمی سیزدهم در عرصه های داخلی و بین المللی و نیز قوت گرفتن جبهه مقاومت در منطقه، دشمن قسم خورده با یک توطئه ی از پیش طراحی شده و وجه المصالحه قرار دادن مرگ مشکوک خانم مهسا امینی، اقدام به تحریک احساسات برخی ساده لوحان در جامعه نمود و سپس ایادی خائن و وطن فروش داخلی و برخی عوامل معاند و معارض خود را در برخی شهرها، وادار به هتک حرمت قرآن کریم و دیگر مقدسات ملت نمود و درصدد خاموش کردن نور اسلام و قرآن برآمد.

دشمنان اسلام و قرآن که از دستاوردهای گوناگون ملت و کشور در حوزه های مختلف به خشم آمده اند، بایستی بدانند این گونه حوادث و توطئه ها، نه تنها ملت همیشه در صحنه را از ادامه راه برگزیده شان خسته و منصرف نخواهد کرد، بلکه بر، ایمان و اعتقاد در راه درخشان و پر تلالوشان افزوده خواهد شد. که آن راه طبق فرموده بنیانگذار جمهوری اسلامی امام خمینی(ره) سرنگونی بساط استکبار و برقراری عدالت در اقصی نقاط عالم خواهد بود.

ما خانواده های شهدا و ایثارگران استان قم، با محکوم نمودن اهانت کنندگان به قرآن و مقدسات، حمایت قاطع خود از نیروهای مقتدر نظامی و انتظامی را اعلان و از مسئولین قوه قضاییه، مجدانه و مصرانه درخواست میکنیم، اغتشاش گران، زمینه سازان و مسببان غائله اخیر را در کوتاهترین زمان طبق قوانین شرع مقدس به سزای جنایتشان برساند.

هیئت دعای سمات والدین شهداء استان قم

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص،قومیت‌ها باشد و یا با قوانین کشور و آموزه های دینی مغایرت داشته باشدمنتشر نخواهد شد.
پرطرفدارترین