۲۶ دی ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۷
کد خبر: ۷۴۹۷۶۹

آغاز ثبت نام طرح تربیت نیروی تسهیل‌گر ازدواج در حوزه‌های علمیه خواهران

آغاز ثبت نام طرح تربیت نیروی تسهیل‌گر ازدواج در حوزه‌های علمیه خواهران
ثبت نام طرح «تسهیل‌گری ازدواج طلاب و اساتید خواهر در حوزه‌های علمیه خواهران» به همت اداره سبک زندگی و تعالی خانواده اداره کل تهذیب و تربیت معاونت فرهنگی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران آغاز شد.
به گزارش سرویس حوزه و روحانیت خبرگزاری رسا، خانم میرجعفری، رئیس اداره سبک زندگی و تعالی خانواده حوزه های علمیه خواهران عنوان کرد: از اهداف راهبردی برنامه‌های پنج ساله مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران و تکالیف معاونت فرهنگی ـ تبلیغی ذیل هدف «تحکیم و تعالی خانواده»؛ برنامه «فرهنگ‌سازی و گسترش تشکیل خانواده» است.

وی افزود: در این راستا ثبت نام شرکت در «طرح تسهیل گری ازدواج طلاب و اساتید خواهر در حوزه‌های علمیه خواهران» با هدف تربیت نیروهای تسهیل گر ازدواج در مدارس علمیه خواهران در دو سطح مقدماتی و تکمیلی از ۲۵ دی ماه ۱۴۰۲ آغاز شده و تا یکم بهمن ماه سال جاری ادامه دارد.

آغاز ثبت نام طرح تربیت نیروی تسهیل‌گر ازدواج  در حوزه‌های علمیه خواهران

میرجعفری با بیان اینکه دوره آموزشی این طرح در سامانه سیما، معاونت فرهنگی، دوره تسهیل گری ازدواج در دسترس طلاب قرار گرفته است، اظهار کرد: مخاطبان این دوره، مشاوران مدارس علمیه خواهران، طلاب سطح سه رشته‌های مشاوره خانواده و فعالان عرصه ازدواج در مدارس علمیه هستند که برای ثبت نام، باید اسامی خود را از طریق معاونت‌های فرهنگی اعلام کنند.

وی بیان کرد: زمان برگزاری دوره مقدماتی این طرح ۷ تا ۲۷ بهمن‌ماه، تاریخ آزمون مقدماتی ۲۸، ۲۹ و ۳۰ بهمن‌ماه و نیز اعلام نتایج پذیرفته شدگان دوره مقدماتی ۵ اسفندماه ۱۴۰۲ خواهد بود.

شایان ذکر است، زمان برگزاری دوره تکمیلی این طرح نیز ۱۲ اسفند ۱۴۰۲ تا ۲۰ فروردین ۱۴۰۳ و آزمون آن یکم تا سوم اردیبهشت ۱۴۰۳ اعلام شده است.

ارسال نظرات